Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mentő ki jön ha valaki egy...

A mentő ki jön ha valaki egy nap többször is el ájul?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 21:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ma már háromszor elájultál és még mindig azon gondolkodsz hívjál e mentőt? Hányszor fogsz még elájulni, hogy felemeld végre a telefont?
2021. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%

Saját tapasztalat alapján azt javaslom, hogy ilyen esetben, ha nem egyedül él a beteg, jobb, ha más hívja ki rá a mentőket. Azt valahogy komolyabban veszik. Ha magam telefonáltam rosszullét esetén, sok esetben megpróbáltak lerázni, valószínűleg úgy gondolták, hogy ez csak egy "szimpla" ájulás, hiszen ha tudok telefonálni, nyilván magamnál vagyok.

Természetesen fel kell hívni őket többszöri ilyen rosszullétnél, szerencsére vannak azért pozitív tapasztalataim is.

2021. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Kötelességük kimenni. Leginkább akkor érdemes, ha mondjuk falun laksz, nincs kórház.. és nem tudod megoldani a kórházba való bejutast, főleg így este. Megnézik mi bajod van, ha úgy látják akkor be is visznek a kórházba, ha kezelesre szorulsz. Persze, nem szirenazva fognak bevinni. Hívd őket nyugodtan.
2021. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2021. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

13

Budapesten lakok.

De amúgy se tudtam volna bemenni ilyen állapotban.



Ki jöttek megnézték mi bajom be vitték a sürgősségire kaptam egy infuziot aztán haza küldtek.

2021. okt. 8. 23:52
 16/28 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lessz több ilyen.
2021. okt. 8. 23:55
 17/28 anonim ***** válasza:
Ennyi ido alatt nem uszoleg egy surgossegit.
2021. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
De kiderült legalább, hogy mi a probléma? Cukorbetegség, nem ettél, nem ittál, kimerültél (több forrása is lehet), idegrendszeri probléma, vérnyomás stb.?
2021. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Vérszegény vagyok a vérnyomásom meg hol nagyon lent hol az egekbe van.
2021. okt. 9. 00:12
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

Hát akkor ezt érdemes lenne kezelni, elsősorban életmóddal, másodsorban gyógyszerekkel.

Nem tudom, van-e jogsid, vezetsz-e, de elég veszélyes "játék" ez így.

2021. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!