Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megmondhatom-e az engem...

Megmondhatom-e az engem általam már töbször átélt betegség újbóli megjelenése során, az éppen akkor kezelő orvosnak, hogy helytelen kezelést alkalmaz, mamivel többször is kezeltek már vele sikeresen? .

Figyelt kérdés
Sajnos ez utóbbi orvos nem volt hajlandó elfogadni az általam kért kezelést, ezért komoly agyi károsodást szenvedtem. Mivel minden perc késés számított, és mert csak napok múlva lettem kezelve emiatt részleges végtagi bénulást kaptam.

2019. máj. 8. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

TE mint beteg nem mondhatod meg az orvosnak, hogy hogyan kezeljen, ez ugyanis nem a te feladatod, hanem az övé.

Másrészt ha a megelözö kezelés sikeres lett volna, akkor nem újul ki.

Harmadszor azt nehezen lehetne bizonyítani, hogy amiatt lett bármi bajod is, hogy az orvos nem azt tette, amit a beteg akart volna.

2019. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megmondhatod, de ő fogja eldönteni, hogy mit csináljon. Amúgy még a buta orvosok sem tűrik el, hogy egy beteg okosabb legyen náluk. Tapasztalat.
2019. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemes vizsgálatokra, vagy egy betegség kiujulásánál vinni a korábbi orvosi papirokat, jelezni, hogy ilyen már volt. De a terápiát akkor is az orvos fogja meghatározni.
2019. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Peryze szoljal mindenkepp
2020. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!