Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megkérdezzem az orvosom hogyy amit injekcióba kapok azt nem e adná tablettaban vagy másképp?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Bár valószínű nem véletlenül adja injekcióban. Vagy nincs olyan tabletta, vagy nem olyan hatékony, vagy nem szívódik fel.
2021. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A sarkamba kapok 10 napig minden nap két injekciót.

A tegnap volt az első nap viszont borzalmasan fájt.

Azt hittem bele halok úgy fájt így hát gondoltam megkérdezem nem e lehetne másképp megoldani.

2021. okt. 15. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valamire tabletta, abban szokták adni. Injekciót indokolt esetben használnak, pl ha lokális érzéstelenítésre van szükség, vagy közvetlenül a véráramba kell juttatni az anyagot, stb.

Megkérdezni persze megkérdezheted, de ne fűzz hozzá túl nagy reményeket.

2021. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sarokfájdalom kezelésére kapod, azt bizony injekcióban szokták adni, mégpedig helyileg. (Voltam már ilyen helyzetben, nekem is akartak adni, de nem vállaltam.) Esetleg alternatív kezelési formákat kereshetsz magándokinál, ha ezt nagyon nem bírod.
2021. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4

Igen sarokfajdalomra kapom mind két sarkamba két két injekciot.

De ez olyannyira fáj hogy megpusztulok.

2021. okt. 15. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj ezzel az injekcióval, hogy nem csupán arról van szó, hogy a sarokba adják, de ott is a megadott helyre.

Ha csak simán gyógyszer formában kapnád, nem jutna el oda, ahová kell.

2021. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj valahogy átvészelem
2021. okt. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!