Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki szeretném rakni facebook-ra...

Ki szeretném rakni facebook-ra, h én is túl vagyok a 2 oltáson, viszont nem tudom, h vannak-e oltásellenesek az ismerőseim közt. Ha vannak, nem fordulnak ellenem? Nem néznek rám furán? :)

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 20:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%
Jelenleg egyetlen egy érv nincs az oltás ellen, amit tudományos logikusággal le lehetne vezetni, ergo aki oltásellenes az szimplán idióta.
2021. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, a legutóbbi 2nek meg pláne. Valóban így van, aki erre beszól, ezért megszól, azzal nem is teljesen igazi az emberi kapcsolat. Az belém köthet más témával kapcsolatban is, ha éppen vmi nem tetszik neki. Azoktól meg nem jó érzés ha ezért beszólnának, akik amúgy alapjába véve rendesek velem.

A másik meg az, hogy aki normális, az ilyenekért nem szól meg. Azokra meg valóban nem érdemes ránézni se, aki ezért, ilyenekért beszól :)

2021. okt. 25. 17:15
 13/27 anonim ***** válasza:

Minek akarod egyáltalán kirakni?

Az ismerőseid vagy leszarják majd vagy elkezdenek veszekedni veled illetve egymással.

Nem nyersz vele semmit sem.

2021. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kezdenek el veszekedni
2021. okt. 25. 19:30
 15/27 anonim ***** válasza:
13 Ha kizárod az életedből az idiótákat, akkor nem fog veled senki sem veszekedni, főleg nem ilyen dolgok miatt, mindenki olyan emberekkel veszi magát körül, amilyeneket megválasztott.
2021. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, miért akarja a kérdező reklámozni.
2021. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

14

Ha így gondolod akkor meg mi a fészkes fenének tetted egyáltalán fel a kérdést? :D

16

Ha bármi értelmes oka lenne rá, akkor már leírta volna, hisz már páran megkérdezték.

2021. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17 Annyi sz*rral van tele a Facebook, nehogy már ez legyen a probléma jesszus, annyira unalmas már hogy az értelmes embereknek, az idiótákhoz kell alkalmazkodni, bezzeg azzal nyilván nincs probléma, hogy olyan hülyeségeket terjesztenek, hogy az oltástól tömegével halnak meg az emberek...
2021. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18

Miért ne lenne baj? Az egész koronavírus téma már rohadtul unalmas és a beoltottak és a nem beoltottak között is van egy csomó fogyatékos és értelmes ember is.

Mára már az egész inkább csak még egy ok arra, hogy egymás torkának essenek az emberek.

Facebookon személy szerint már reflexből ugrok át minden politikai vagy koronavírusos hírt, mert mindenki csak mocskolódik.

2021. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én kiraknám, hadd nevessek utána rajtuk
2021. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!