Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki szeretném rakni facebook-ra...

Ki szeretném rakni facebook-ra, h én is túl vagyok a 2 oltáson, viszont nem tudom, h vannak-e oltásellenesek az ismerőseim közt. Ha vannak, nem fordulnak ellenem? Nem néznek rám furán? :)

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 20:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
11-es óhh hogy a csudába ne lenne, csak fel kéne ébredni és körül nézni. Logikusan össze kéne rakni a történéseket, hogy mi miért van. Ez az egész egy kísérleti méreganyag.
2021. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

21 Na nézzük melyik Gödény vagy Torockai videót fogod linkelni hiteles forrásként. :D

Nyilván az egész világon az összes orvos egyetért a vakcinákkal kapcsolatos állitásokkal, de nem, mi alufóliasisakos konteóhuszároknak hiszünk nyilván. 🤡🤡🤡

2021. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes eddig rohadt sok konteó beigazolódott :D

De te gondolom az m1, index, hvg stb agymosó médián keresztül tájékozódsz. Nekem van sok eüs barátom, és én is látok amit látok. Attól, h te alszol az nem az én bajom.

2021. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
40%

23 Rendben elfogadom, kérlek mondj egy érvet, hogy miért ne kellene betoltatnom magam, de olyat, amit tudományos érvekkel alá tudsz támasztani, megfelelő forrásokkal éppen praktizáló szakemberektől.

Ha ez sikerül akkor te milliárdos leszel, mivel olyat tudsz, amit eddig nagyon kevesen. :)

2021. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24-es köszi ezt a primitív hozzáállást. Annyira tipikus. Most kéne összefogni, de hiába próbál az ember segíteni. Kössz!
2021. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

26 Internet a jó barátod, de itt van pl egy tudományos: [link] (remélem tudsz angolul)


Vagy látogasd facebookon a különböző mellékhatásos csoportokat, vagy eüsösök csoportjait. Dr Sucharit Bhakdinak is vannak videói. Nem szabad csak a mainstream médiára hallgatni, annyira hazudnak, és ez így megy az 1950es évek eleje óta. :(

2021. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2021. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!