Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit mondjak a dokinak ha azt...

Mit mondjak a dokinak ha azt akarom hogy pár napra kiírjon tpp-re?

Figyelt kérdés

Tudom nem helyes,de nagyon csúnyán kicsesztek velem a kollégáim. Sose csináltam még ilyet de most sajnos szükséges. Szabadságom alapból nincs hiszen össz vissz 20 volt.

Nem tudom mit kéne mondjak hogy pár napra kiírjon de ne is tegyen kovidba.

Köszönöm szépen a válaszokat.


2021. okt. 26. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én fiatal koromban a cifra fosást mondtam mindig, ha nem akartam dolgozni. Mondd hogy csikar, fáj a hasad és kétóránként rohannod kell, emellett kis hányinger is van. Mond hogy előző nap fura szaga volt a tojássalátának, amit vacsoráztál.
2021. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. Menj dolgozni.
2021. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg egyszerűen mondd azt, hogy nem akarsz bemenni, elintézni valód van. Az orvos nem szereti, ha hazudnak neki. Úgyis kiír. Nekem anno volt olyan, hogy nyaralni mentem, és mondtam a dokinak, hogy fáj a hátam kellene masszázshoz közben dehogy ahhoz kellett hanem 3000 helyett 500ért akartam bemenni. Kérdezte a doki, hogy nyaralni megyek. Mondtam, hogy hát oda is. Na akkor mondta, hogy ezt mondjam itt a papír mehetsz. Kaptam egy beutalót. A reumatológus felírta a masszázst. Így 500 volt a gyógy masszázs anno és ugyanennyi a belépő. Nem mindegy, hogy 1000 vagy 3000.
2021. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Pihenni szeretnél. Egyszerűen kifáradtál a munkahelyeden, és szükséged van egy kis mentális pihenésre. Meg fogja érteni...
2021. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2 kommentelő. Az most nem opció. Sajna. De azért köszi m

2021. okt. 26. 09:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem , nem olyan a doktor. Mivel a felesége a főnököm, nem lehetek őszinte vele.
2021. okt. 26. 09:49
 7/15 anonim ***** válasza:

6.-ra: miért ne lehetnél őszinte vele? Az orvosod még a feleségének sem mondhat semmit a pácienseiről. :D

Nyugodtan mondd neki az igazat, nem fogja elpletykálni az asszonynak otthon.


De ha ennyire parázol, mondd, hogy fosol.

2021. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha a melóhelyeden van probléma, akkor a melóhelyeden kell intézkedni,


Azza, hogy otthon maradsz a héten, csak a saját helyzeteden fogsz rontani, és mikor újra beállsz dolgozni, akkor az otthonmaradásod miatt is cseszegetni fognak.


Állj ki magadért, mert így semmi jó nem fog kisülni a dologból.


Vagy ha minden kötél szakad, válts munkahelyet.

2021. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Volt rá példa hogy a felesége jön és mondja jajj múltkor tényleg nagyon beteg voltál. Meg ilyenek.

Nem a munkahely a baj csak egy kollég, aki egyfeszt kiakar velem baszni. Már sokszor össze vesztem vele.

De nem érti a szép szót se.

Nagyon fontos lenne az a pár nap de mivel elment táppénzre a szabadsága után, én nem tudok elmenni pihenőre se.

2021. okt. 26. 10:03
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Figyelj a csicskák mindenhol megvannak! Nálunk is. Én is összevesztem párral, még engem nézett hülyének a főnököm, hogy nem érti mi bajom van a legjobb emberével. Elmondtam, ha felfogta felfogta ha nem nem. Azóta három esetben beszélek a főnökömmel 1) köszönök 2) ha nem jövök dolgozni: szabi/állomány 3) ha feladatot ad, vagy van pár szó váltás, amit a munkával időrenddel meg kell beszélni. Ezen kívül semmi. Ez tiszteletben van tartva, és békén vagyok hagyva. Tény, hogy az összes sz.r meló hozzám fut be, de sem kapkodni nem vagyok hajlandó, sem rohangálni. A magam tempójában dolgozom, ha nem tetszik a pofám elküld majd. Úgyse fog, mert fosik a szája.
2021. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!