Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak a dokinak hogy...

Qvasz kérdése:

Mit mondjak a dokinak hogy kiírjon a suliból 1 hétre és ne küldjön el vizsgálatokra?

Figyelt kérdés
1 hetes olaszországi kirándulás lenne a jutalmam
2009. febr. 22. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Hogyan lehet ezzel nyerni? Akkor én is megyek az orvoshoz. Amúgy valami invázió van? A mostani kérdésekben egyre több ehhez hasonló van.

Szerinem mond azt, hogy sokszor hánytál (hátha ad egy injekciót) meg, hogy lázas vagy (remélem ír fel gyógyszert). Nem árt, ha a torkodra is panaszt teszel (megállapíthana mandulagyulladást). Mond magadban sokszor, hogy "beteg vagyok" (remélem beválik és tényleg az leszel a kirándulás időpontjára).

2009. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált mindig, ha azt mondtam, hogy lázam volt előző nap este (vagy már 2 este is) és mondjuk hánytam is. :)
2009. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a második válaszolóval.De ebből virusra fog következtetni és 3 napra fog kiirni.De ha meg komolyabbat mondasz akkor tuti hogy elküld kivizsgálásokra.
2009. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon rossz kislány vagyok, mert gyakran játszom a beteget.:-) Én csak előző napi lázat szoktam titulálni és orvoshoz menés előtti nap megeszek vagy három fagyit, majd legalább egy órát éneklek. Ennek megvan a toroktáji hatása!;-)
2009. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!