Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit mondjak a dokinak ha azt...

Mit mondjak a dokinak ha azt akarom hogy pár napra kiírjon tpp-re?

Figyelt kérdés

Tudom nem helyes,de nagyon csúnyán kicsesztek velem a kollégáim. Sose csináltam még ilyet de most sajnos szükséges. Szabadságom alapból nincs hiszen össz vissz 20 volt.

Nem tudom mit kéne mondjak hogy pár napra kiírjon de ne is tegyen kovidba.

Köszönöm szépen a válaszokat.


2021. okt. 26. 09:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sajna nem érti a főnök sem mi a bajom. Pedig egy szarrágó nő.

Ezért mivel kibaszot velem ezért nincs más választásom.

2021. okt. 26. 10:57
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Azzal, hogy női főnök már mindent el is mondtál nekem. Ha nincs megb.szva onnantól már túrázik is. Nekem 2* volt női főnököm, sose kérek többet belőle. Egy nő nem főnöknek való, de sok férfi sem. Nekem férfi főnököm van, de egy igazi balfék, kb olyan az ürge, hogy összesz.rni nem tudja magát rendesen.
2021. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát igen bírom azokat akik osztrák az észt de amúgy se tekintèly se tök nincs hozzá
2021. okt. 26. 17:34
 14/15 anonim válasza:
És ha visszamész táppénzről dolgozni, akkor változni fog valami? Vagy közben keresel másik munkát.
2021. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresek , hátha akad jobb ajánlat. De egy ember miatt nem hátrálok meg. Kibaszot velem? Igen! Hagytam magam? Nem! Akármikor kicsesznek velem azt én nem fogom hagyni.
2021. okt. 28. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!