Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez most mire volt jó? Mi köze...

Ez most mire volt jó? Mi köze ennek az ellátáshoz?

Figyelt kérdés

Erős fájdalommal 2x-er voltam a sürgősségin egy héten belül. Másodjára is ugyan az a fiatalabb ápolónő volt bent és egy férfi mentős. Mondtam hogy fáj a hasam erősen ismét.

Erre mondta "magának inkább egy pszichiáter kéne".. "Kisegítő iskolába jár?" majd mondom " Nem,egyetemista vagyok" erre azt felelte: "gondolom kettessel végig ment gimiben" Én: "Nem,4-es tanuló voltam"

Majd a mentőssel kibeszéltek és azt mondta: "Hát inkább a hármas tanulókból lesz valaki, nem az ilyen link alakokból"


Eléggé bennem van ez a dolog,és azt feleltem mérgemben hogy: akkor maga miért gürizik itt éjjel nappal egy OKJ-s végzettséggel?( ki volt írva a táblájára hogy okj ápoló) Majd kizavartak,nem láttak el.



2021. okt. 27. 15:46
1 2
 1/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi. Parasztok voltak. De a lényeg, hogy semmi bajod.
2021. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Hat ennek semmi koze semmihez, nem kell foglalkozni veluk, bunkok voltak.


Viszont mar az elso surgossegis eset utan, ha hazakuldtek, masnap a haziorvosodnal kellett volna kezdeni, hogy elkuldjon a megfelelo helyekre kivizsgalasra. Ez miert nem tortent meg? Elso esetnel mit mondtak?

2021. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Sántit a sztori, több sebből vérzik.
2021. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3mas mint például?
2021. okt. 27. 16:21
 5/17 A kérdező kommentje:
2: volt hasi ultrahang,meg adtak fájdalom csillapitót. De negatív. De este csak sürgősségi van.
2021. okt. 27. 16:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor megiscsak tortent valami. Surgossegire alapvetoen akkor megyunk, ha tenyleg surgos a problema. Bunkonk voltak, nem kellett volna igy beszelniuk veled, de egyebkent valoszinuleg tokre eleguk van abbol, hogy mindenki oda megy, olyan panasszal is, ami ugymond raer.

Es akkor ezek szerint a te panaszod nem surgos, mert elso korben nem talaltak semmit. Masnap el kellett volna menned a haziorvoshoz, nappal,nem oket terhelni a heten masodjara egy olyan problemaval, amivel ok ott kezdeni se tudnak semmit.

Ha elet-halal kerdesrol lett volna szo, az mar az elso alkalommal kiderult volna.

2021. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Csak simán parasztok voltak, mert másodjára is full felesgesen mentél be az SBO-ra.

Elsőre bemész, nem találnak semmit. Másnap elmész szépen a háziorvoshoz, aki majd elküld további vizsgálatra, ha indokolt. Ha újra fáj, akkor meg veszel be fájdalomcsillapítót, nem az SBO-t szórakoztatod.

2021. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Indokolatlanul mentél be, ők meg bunkók voltak. Ha nem tetszik, lehet magánorvoshoz menni.
2021. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fizetem a TB-t,oda megyek ahová akarok ha bajom van. Jogom van a tisztességes személyeskedéstől mentes ellátáshoz. Bár egy 8 osztályra se épülő okj-s asszisztenstől mást nem is vártam.
2021. okt. 27. 21:23
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Jogod van a panaszodnak megfelelő ellátáshoz. A probléma az, hogy nem a panaszodnak megfelelő ellátást veszed igénybe.
2021. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!