Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez most mire volt jó? Mi köze...

Ez most mire volt jó? Mi köze ennek az ellátáshoz?

Figyelt kérdés

Erős fájdalommal 2x-er voltam a sürgősségin egy héten belül. Másodjára is ugyan az a fiatalabb ápolónő volt bent és egy férfi mentős. Mondtam hogy fáj a hasam erősen ismét.

Erre mondta "magának inkább egy pszichiáter kéne".. "Kisegítő iskolába jár?" majd mondom " Nem,egyetemista vagyok" erre azt felelte: "gondolom kettessel végig ment gimiben" Én: "Nem,4-es tanuló voltam"

Majd a mentőssel kibeszéltek és azt mondta: "Hát inkább a hármas tanulókból lesz valaki, nem az ilyen link alakokból"


Eléggé bennem van ez a dolog,és azt feleltem mérgemben hogy: akkor maga miért gürizik itt éjjel nappal egy OKJ-s végzettséggel?( ki volt írva a táblájára hogy okj ápoló) Majd kizavartak,nem láttak el.



2021. okt. 27. 15:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
De nem erted, hogy mi a baj kerdezo? Komolyan nem? Szerintem kaptal magyarazatot, hogy mit hogy kene,es mit hogy nem kellett volna, de ha nem fogadod el az informaciot, akkor nem.
2021. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Teljesen értem,én csak az "asszisztens" viselkedését kifogásolom.
2021. okt. 27. 21:35
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kandikamerás felvétel volt. Majd pár hét múlva kiderül.
2021. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
90%
OKJ-s papírt csak érettségire adnak, szóval biztos nem 8 osztályos. A baj ott volt, hogy nem egy sürgősségi esettel mentél sürgősségire, amit jeleztek feléd, nem éppen emberi módon az igaz, de valószínűleg te voltál a 100adik, aki fizeti a TB-t és azt gondolja, hogy akkor akármi jár neki azonnal, ez meg nekik nem tetszett. Egyébként meg sürgősségi ellátás jár annak is, akinek nincs TB-je.
2021. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

OKJ szerinti azonosítószáma: 34 762 01

Szükséges végzettség: Alapfokú iskola az az 8 általános...

Amúgy meg tökmindegy mert a legtöbb helyen már az asszisztens az orvos. Egyetemi fokozat nélkül. Ugyanígy itt gykn is a sok fotelben ülőnek is Semmilyen egészségügyi végzettsége nincs. És lásd sok kérdésnél eldöntik hogy rákos-e vagy sem a kérdező...

2021. okt. 28. 17:34
 16/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, oké ezzel most egyetértek,ilyen van. De ne értsd félre, én elhiszem, hogy úgy volt ahogy leírtad és bunkók voltak mégha esetleg igazuk is volt, csak sajnos most kezdődik kihatni eü dolgozókra is a válság negativ hatása.
2021. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha az volt a tablajara irva hogy okj apolo akkor az biztosan nem 34-es ugyanis az szociális gondozó, ilyen képesítéssel nem alkalmaznak senkit SBO-n

Valószínűleg okj 55 723 01 képesítéssel rendelkezhetett a dolgozó, ami érettségi+ 3 ev

2021. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!