Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltatok már altatásos fogásza...

Voltatok már altatásos fogászatban? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Leírjátok a tapasztalataitokat légyszi? Köszi!

2021. nov. 3. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem altatás volt, inkább éberszedálás.

Kb egy hónapja volt, utolsóelőtti hátsó fogam húzásánál.

Magánba járok, azt tudtuk a röntgenről hogy a gyökere bele ér az arcüregbe, ez időigényesebb lesz, és mivel az állkapcsommal vannak gondok, kénytelen voltam bevállalni.

De már nem bánom. A gyökere össze volt csontosodva a bölcsességfogammal, és az arcüreggel is. Tehát egy fog helyett kettő jött egyszerre, és az arcüreg nem csak megnyílt, hanem egy elég nagy darab ki is szakadt belőle.

Az arcüreget pótolni, és lezárni is kellett, huszonkét öltés maradt utána, de semmit nem éreztem.

Illetve, nem tudom mit nyomtak belém, de az biztos hogy csak a fájdalomért felelős receptorokat blokkolta, mert azt hogy a fél állkapcsom leszakad, azt nem éreztm, de hogy viszket az orrom, azt igen.

2021. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nekem csak határeset volt. Egyszer aludtam, mikor fogászaton kellett volna lennem. Szóval lekéstem.
2021. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1:

Na, most ment el a kedvem az egésztől... (Még olvasni is szörnyű volt...)

2021. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!