Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos által írt "fertőző...

A háziorvos által írt "fertőző betegség nem áll fenn" igazolás november 1től tényleg 4000 Ft ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miről van szó? Honnan szeded ezt? Linkeld a forrást, légyszi.

De forrás nélkül is megmondom, hogy kamu. Már csak azért is, mert ilyen igazolás nincs.

2021. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az 1-esnek, nincs ilyen igazolás..


Szerintem erről lehet szó, de ilyen NEAK által nem finanszírozott dolgokért MINDIG IS fizetni kellett! Csak ne mvolt országosan egységes....



[link]

2021. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Plusz még nem árt tudni, hogy


" díjtételeket azoknál a betegeknél alkalmazhatják az alapellátó orvosok, akik barna tajszámmal rendelkeznek, vagyis érvénytelen a tajkártyájuk, esetleg külföldön élnek, de magyarországi tartózkodásuk alatt az alapellátást szeretnék igénybe venni, vagy szeretnék, hogy például a háziorvosi rendelőben kössék be az infúziójukat."



[link]

2021. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem tudom linkelni, mivel az egyik munkatársam mondta, és az én háziorvosom asszisztense még nem tudott róla.A munkahelyünkre kell egy ilyen szövegű " Fent nevezett személy fertőző-, illetve bőrbetegségben nem szenved, jó fizikai és mentális állapotban van." Házorovosi igazolást beadni. És ezt évek óta kérik. Úgyhogy nem kamu.
2021. nov. 16. 06:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy BŐRbetegség. Olyan lehet. Csak ezt a kérdésben nem írtad. :)
2021. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat ,nem pontosítottam de gondoltam ebből is beugrik az embernek, ha találkozott ilyen igazolással. :)
2021. nov. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!