Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Biztonságos most fogorvoshoz...

Biztonságos most fogorvoshoz járni?

Figyelt kérdés
Covidra gondolok. Hiába kell teszt vagy kártya mert "maszkba" mindenkit vállal teszt és kártya nélkül is.
2021. nov. 12. 01:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha el akarsz menni, még most menj, mert ennél csak rosszabb lesz a helyzet.
2021. nov. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Már javul a helyzet. Rájöhettetek volna már, hogy hullámokban terjed a covid. Sokan elkapják, átmegy rajtuk, ideiglenesen immunisak lesznek, a hullám leszáll. Majd csökken az antitest mindenkinél, újra elkapják, új hullám.
2021. nov. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Biztonságosabb, mint boltba vagy buszra vagy akárhova menni, mert szinte sehová nem kell kártya, és máshol még tömeg is van. Szerintem ne halogasd.
2021. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elmult 1 ev eben 6x voltam fogorvosnal, nem kaptam el a covidot, vagy csak nem tudok rola. Es akkor meg be se voltam oltva.

Ha muszaj menni, akkor muszaj.

2021. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy biztonságos. Csak le ne vedd a maszkot. A székben sem.
2021. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!