Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárral szeretnék munkába...

Kerékpárral szeretnék munkába járni Budapesten. Milyen lakatot érdemes rá venni, ami nem túl drága, de biztonságos?

Figyelt kérdés

2019. febr. 21. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet jó választ adni, de nézd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=tauVZScXCYo


Ha sokáig hagyod az utcán a bicajt, akkor csakis olcsó, néhány ezer forintos bicajod legyen, akkor nem érhet nagy kár. Vagy vegyél erre a célra egy összehajtható bringát, amit bevihetsz a melóhelyre, mert elfér a sarokban...

2019. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is összehajtható bringát vennék - tern.hu


vagy pedig valami olcsó cuccal kell járni amiért nem nagy kár ha ellopnak.

2019. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

Azt tartjákb hogy általában a kerékpár értékének 10%-át érdemes lakatra költeni.

A kivitel szempontjából megfelel az edzett acéllánc, az U-lakat illetve a "collstocklakat. Ajánlott gyártók a Kryptonite, Abus esetleg Citadel...

Kicsit részletesebben: [link]

2019. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minőségi alkatrészekből épített ronda bicajjal járok.

Megy mint a szél ,ronda mint a politika.

Meg se piszkálják már tíz éve.

2019. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Egyszer találkoztam egy kisöreggel, aki egy full Dura-Ace országútit hajtott, a váz végig be volt tekerve zöld-sárga csíkos meg havanna barna ragszalaggal, olyan ronda volt, mint a bűn, de a tolvajok átnéztek rajta, mint a drótkerítésen.

Felkészült tolvaj ellen nincs biztos megoldás, talán a villanypásztor.

2019. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én addig fejlesztgettem a rondát,amíg olyan használati szintre jutott mint a parádés.

És fele annyiba se került.

Ilyenkor sírok egy kicsit.:)

2019. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!