Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van aki csak 1 oltást adatott...

Van aki csak 1 oltást adatott be a kártya miatt? Érvényes marad így is vagy visszavonják?

Figyelt kérdés
Nem nagyon bízom az oltásban, de kellene a kártya. :/ Egyébként százalékban 10-15 körűl dobna rá a második ahogy néztem. Meg ott vannak akik fél éve kapták, nekik szerintem annyi védelmük sincs mintha én most kapnék egyet.
2021. nov. 13. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem érvényes 1 oltással, csináld meg mindkettőt.
2021. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor ér a kártya, ha mindkettőt beadatod.
2021. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
2 sem lesz elég nemsokára.. már van olyan ország ahol csak 3 oltással érvényes a kártya.
2021. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem érvényes. Mégis hogy gondolod? Egy oltás elég örökre?
2021. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem érvényes, de senki nem nézi, hogy érvényes-e. Amúgy adass be egy dzsodzsót az egy szuri aztán szevasz.
2021. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor az első oltást megkaptam rá néhány napra megérkezett a kártya is. Utána 4 és fél hónapig nem tudtam felvenni a második adagot, mert beteg voltam, de ezalatt sehol nem mondták, hogy egy oltással érvénytelen lenne a kártya. Pedig többször is voltam egészségügyi intézményben, és tesztet se kértek. Legtöbb esetben meg se nézték mit, mikor kaptam. Nekem azt mondták az oltóponton, mikor a második adagot megkaptam, hogy külföldre utazáshoz szükséges a második oltás után 14 napot várni, hogy érvényes legyen. Egyenlőre nem szeretném a harmadik oltást, így remélem, hogy nem veszti érvényét a kártya...
2021. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass ellenanyag tesztet. Ha voltál covidos, akár úgy is, hogy nem tudtál róla, akkor lehet van annyi antigéned, amire megkapod az igazolványt. Nekem egy oltást sem adtak be, mégis április óta van igalványom. Megint ki tudom váltani majdnem 4000 értékkel (50-től jó).
2021. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Be tudnátok azt a cikket, hírt, jogszabályt, stb. miszerint az 1 oltásosoknak visszavonták? Én a mai napig úgy tudom h érvényes 1 oltással is, és amikor Viktorunk beszélt róla, h visszavonják, az csak egyfajta fenyegetőzés volt.
2021. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy a 8-as is írja. Mindig is érvényes volt és maradt 1 oltással is. Sajnos.
2021. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért vicces, hogy akár 7-8 hónappal egy oltás után is érvényes.
2021. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!