Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházban el utasíthatom az...

Kórházban el utasíthatom az injekciót és kérhetek helyette tablettát? 16l

Figyelt kérdés

Nem akarok injekciót kapni.

Félek a tűtöl is.

És amúgy se engedném.



2021. nov. 15. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Mi helyett? Nincs minden helyett tabletta.
2021. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Persze, mindenre van tabletta is. Csak szeretnek bökködni a dokik :)


Viccet félre téve, nyilván nem lehet. Próbáld meg elterelni a figyelmed. Szólj előre a dokinak, hogy ne kelljen látnod a tűt, beszélgessetek. Ha most konkrétan a covid oltásra gondolsz, azt kb. észre sem venni a szúrást (a helye jobban fáj, ha ez megnyugtat).

2021. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem engeded, akkor majd megoldjak, csak lehet, hogy nem lesz annyira kellemes, ha lefognak es/vagy agyhoz kotoznek es kapsz egy kis nyugtatot is :D

Ki lehet birni. Ha korhazban vagy, annak oka van. Senki se szeret orvoshoz, vizsgalatokra jarni, korhazban fekudni, elhiheted. 16 eves vagy, ideje lenne erettebben gondolkoznod es viselkedned.

2021. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3

"Ha nem engeded, akkor majd megoldjak, csak lehet, hogy nem lesz annyira kellemes, ha lefognak es/vagy agyhoz kotoznek es kapsz egy kis nyugtatot is :"


Ilyent csinálhatnak?


"Ha korhazban vagy, annak oka van"

Igen oka van. De én nem akarom hogy szurkaljanak. És nem akarom end

2021. nov. 15. 21:10
 5/19 A kérdező kommentje:
*engedni
2021. nov. 15. 21:11
 6/19 A kérdező kommentje:

3

Te honnan vetted azt hogy le foghatnak vagy agyhozkotozhetnek meg adhatnak nyugtatót??


Én nyugott vagyok csak ne szurkaljanak mert azt nem engedem.

2021. nov. 15. 21:24
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ, milyen injekcióról van szó. Szigorúan nézve nem dönthetsz, mert nem töltötted be a 18. életéved. Ha a szüleid hozzájárulnak, akkor nincs miről beszélni, úgyis beadják. Csak lehet, rosszabbul jársz, ha tiltakozol, mert beléd törhet a tű, leszedálnak. Gondolkozz el, mi a jobb.
2021. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Meg akarsz gyógulni, vagy meg akarsz halni? Azt döntsd el, ne a gyógyszer beviteli fomáját.
2021. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Az a te szerencsed, hogy meg kiskoru vagy es gondolom gyerekkorhazban is vagy. Ott talan egy fokkal turelmesebbek illetve nyilvan nem donthetsz ilyenekben egyedul.

De ha nagykoru lennel es hacsak nem eletmento beavatkozasrol van szo, akkor jelen helyzetben szerintem egyszeruen csak kivagnanak, ne rontsd ott a levegot es foglald feleslegesen az agyat, nincs ido a hisztire. Aztan megoldod a gyogyulasod ugy, ahogy akarod.

Vagy atvitetnek pszichiatriara, meg ez is elofordulhatna.


Egyebkent meg siman lekotoznek, ha on es kozveszelyes vagy, annyira vergodsz, szoval nyugi, elofordul ez is.

2021. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ön és közveszélyes csak nem engedem hogy be adjanak egy injekciót. Szóval nem köthetnek az ágyhoz.
2021. nov. 16. 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!