Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A cégvezető elhívott egy...

A cégvezető elhívott egy burkolt légyottra. Hogyan utasíthatom vissza FINOMAN?

Figyelt kérdés

A válaszokat előre is köszi. Szívem szerint elküldeném, a F...ba nagyon erőtljesen, viszont félek, hogy az állásomba kerülne. Hogyan lehetne finoman még is határozottan a tudtára adni, hogy hagyjon békén?!


L/20


2017. jún. 24. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudsz egy "nem"-et mondani? Mit kell ezt túl komplikalni?
2017. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Már bocsi, de ugyan nem helyes, amit a cégvezető csinál, de miért akarsz ott dolgozni, hogyha nem akarsz ilyesmibe belemenni? Ma sajnos az van az országban, hogy az van, amit a főnök akar, máskülönben a dolgozó repül. Mindenütt ez van. NEM jó, de attól még igy van.
2017. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Csak 20 vagy, nem onnan fogsz nyugdíjba menni az fix, ha az állásodba kerül akkor kerüljön akkor ez egy ilyen hely, egy ilyen fász vezetővel, nem kár érte. Nagy ez az ország, nagy ez a világ, hosszú még az élet.

Mutass neki egy gyűrűt az ujjadon és mondd, hogy menyasszony vagy, bekötötték a fejedet :D

2017. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

"Van barátom, úgyhogy nem találkozom mással, és egyébként sem szeretem a munkát és a magánéletet keverni."

Ha nincs barátod, akkor is mondd azt, hogy van!

2017. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Egy egyszerű nem. Nem kell megindokolni, nem kell magyarázkodni. Nem és kész. Amúgy mennyire szánalmas pecs már.
2017. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem éri meg ennyire félteni az állásod. Főleg úgy, hogy annak már így is úgy is búcsút inthetsz.

Nem tudod olyan finoman visszautasítani, hogy ne haragudjon meg.

Visszautasítod ő meg valamilyen indokkal kirúg.

Jobban jársz, ha felmondasz és keresel mást. Egy ilyen incidens után én ott helyben felmondok és azonnal otthagyom az egészet a francba, nemhogy még azon gondolkodom, hogyan tarthatnék meg egy ilyen helyen egy állást.

Vagy fogadd el és legyél a cég ribije.


Itt már sok jóra nem számíthatsz sehogy sem.

2017. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

"Nem éri meg ennyire félteni az állásod. Főleg úgy, hogy annak már így is úgy is búcsút inthetsz.

Nem tudod olyan finoman visszautasítani, hogy ne haragudjon meg.

Visszautasítod ő meg valamilyen indokkal kirúg.

Jobban jársz, ha felmondasz és keresel mást. Egy ilyen incidens után én ott helyben felmondok és azonnal otthagyom az egészet a francba, nemhogy még azon gondolkodom, hogyan tarthatnék meg egy ilyen helyen egy állást.

Vagy fogadd el és legyél a cég ribije.


Itt már sok jóra nem számíthatsz sehogy sem."


Egyetértek! Ma az országban a főnökök diktálnak, mert meg van nekik engedve sajnos!

2017. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Cáfolom! 1 éve nyomulnak folyamatosan a feletteseim, fel-fel váltva... Mind elküldtem, vagy a tudtukra adtam normálisan, hogy nonszesz a dolog, mivel családos emberek.

Le is koptak, és nem rugatott ki senki, nem rugott ki egyik sem. Tehát nem feltétlen kell ribizlinek lenni, csak ügyesen kell csinálni... Viszont ez, a mostani ez eléggé megijesztett! Egyébként felbátorítottatok, köszi mindenkinek tényleg.

2017. jún. 24. 14:37
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem legközelebb amikor beszéltek, kapcsold be a telefonodon a hangfelvételt, és rögzítsd a beszélgetést! Ha nem akar lekopni, akkor meg tudod zsarolni, hogy megmutatod a feleségének.
2017. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, azoknak a történeteknek mindig szép vége van, amikor a kisebb hatalommal bíró próbálja zsarolni a nagyobb hatalommal bírót.
2017. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!