Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha ájulást kezdek tapasztalni...

Ha ájulást kezdek tapasztalni akkor erre van valamilyen trükk,hogy ne ájuljak el?

Figyelt kérdés
Megyek egy vizsgálatra ami éhgyomorral fog történni és az elején adnak 2dcl folyadékot ez egy ilyen kilégzéses vizsgálat ami reggel 8-tól 11ig fog tartani. Én úgy emlékszem,hogy a fejből megy le a vér vagy más szóval leeseik a cukrod, ilyenkor a fejedet a föld felé kell tartanod szóval így lelógatni,hogy vissza jöjjön a fejedbe, és magadnál legyél.nem?

2021. nov. 23. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
elájulni tobb mindentol lehet, en leginkabb akkor szoktam, mikor leesik a vercukor szintem, ilyenkor ertelem szeruen vmi cukrosat kell enni, de mivel te nem ehetsz, en azt tanacsolom, hogy ulj/fekudj le ahol csak tudsz, nekem ez mindig bejon
2021. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Itt egész jól leírják mit kell tenni.

2021. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!