Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnaptól nem iszok semmi...

Holnaptól nem iszok semmi üdítőt, nem eszek csokit, nem eszek gyorskaját, reggelente eljárok futni. Holnaptól!! Milyen dolgokat fogok tapasztalni? Jobb lesz az alakom? Vagy egészségesebb leszek? 16f 173cm 63 kg

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, holnap minden megváltozik. Persze ez max. 3 napig fog tartani az elvonási tüneteid miatt. Hajrá!
2021. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezt a dolgot évekig tudod tartani, akkor igen. Azt tanácsolnám, hogy ne ilyen radikális, hirtelen változásokat csinálj. Én is voltam tini, még emlékszem, milyen. De hidd el, többre mész vele, ha csak kicsi, egyszerű változtatásokat csinálsz, szépen lassan, egyre többet, hónapok alatt.

Ha ezt elkezded, akkor csak elveszi a kedved majd az, hogy most nem megy és egy-két nap alatt semmi látványos változás nincs. Kicsit türelmesebben

2021. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg fogyni fogsz - hacsak nem kompenzálod más kalória dúsabb ételekkel a "tiltólistádra" került dolgokat -, pedig izmot kellene felszedned. Ezek a hirtelen életmódváltások, amikor mindent kiiktatsz, csak azt eredményezik, hogy legfeljebb pár napig bírod, utána pedig elképesztő falásrohamaid lesznek. Fokozatosan kell áttérni egy egészségesebb életmódra.
2021. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En azt ajanlom, hogy a szenhidratot csokkentsd, a feherje-zsir-rost novekedjen es heti max 2 etkezes utan (pl. Kedden es szombaton ebed utan) egyel egy szelet sutit vagy csokit. Igy nem lesz drasztikus sem az atvaltas es ha x naponta megemeled picit a ch bevitelt, akkor konnyebben fogsz fogyni. A baratom tavaly ilyenkor dobott le 23kg-t, ezekkel a tanacsokkal,csak kicsit reszletesebben nekiultunk az etrendjenek.

A te sulyod teljesen normalis, igy hasznos szenhidratokkal lasd el a szervezeted futas elott! Es mindenkepp nyujts futas vegen, elotte meg melegits be, ne sajnald az idot :)

2021. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha már így kezded, hogy holnaptól, akkor max pár napig szenvedsz aztán feladod és degeszre zabálod magad
2021. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Nézd meg mikor írtam ki a kérdést, gondolkodj kicsit
2021. ápr. 1. 09:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy-két hétig fogod még bírni. Közben fogyni fogsz. Izomból.
2021. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 nem nagyon, nézem a kaloriat mennyit eszek + feherje por.
2021. ápr. 1. 17:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom arra gondolsz, hogy este volt, és?

Én még ennél később szoktam nekiállni a nagy kajálásnak, mert akkor van nyugalom...

2021. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig holnaptól?
2021. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!