Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszicháterem felírt nekem...

A pszicháterem felírt nekem depresszióra kedélyjavítót, azonnal tapasztalni fogom a változást?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez a szer pontosan? Milyen anyagok vannak benne, és azok mit csinálnak?

2020. dec. 30. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit írt fel?
2020. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a hatóanyaga a neked felírt szernek, de ez a videó hasznos lehet https://www.youtube.com/watch?v=zPIIkDR5YJI&t=619s
2020. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Ne ess abba a hibába, amibe nagyon sokan, amikor kapnak valami antidepresszánst. Nem léteznek csodaszerek, a legtöbbnek pedig rosszabbak a mellékhatásai, mint az előnyei.

Az ember várja a 180 fokos fordulatot, aztán csalódik. Rengeteg "csodaszert" kaptam már, de egyik sem ér fabatkát sem önmagában pszichoterápia nélkül. A kedélyjavítókhoz ráadásul nagyon hamar hozzászokik a szervezet, ezért mindig emelni kell majd az adagot a hatáshoz.

Sajnálom, ha kiábrándítottalak, de én is rengeteget csalódtam már ezekben a szerekben, mert mindig azt vártam, hogy az majd végre megoldja a gondjaim. Nem oldották. Terápia kell.

2020. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A legtobb antidepresszansnal 2-3 het, mire kifejti hatasat. Csak lassan emelve lehet elkezdeni szedni, es ugyanigy lassan allni le vele. Az elso hetekben sulyosbithatjak a tuneteket.
2020. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2 hét.
2020. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat a gyógyszer, de az csak tüneti kezelés. Szóval úgy szedd a gyógyszer, hogy magadon is kell változtatni. Kitartónak kell lenni, és magadban kell megoldani a problémát. Szembe menni a félelmeiddel. Akkor rendbe fogsz jönni.
2020. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Explemed, de nem èrzek tőle semmit ez normális?
2020. dec. 30. 16:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Több idő kell, míg hat. Legyél türelmes és higgy is benne. Kitartás! Ne várj rögtön hatást. A legtöbb ember így ront el mindent az életében, hogy türelmetlen.
2020. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem érzek semmit hogy olyan mintha be se vettem volna semmit. Ha elfelejteném hogy gyógyszert szedek nem jönnék rá ha nem kérdőjelezném ezt meg
2020. dec. 30. 18:11
 10/13 A kérdező kommentje:
*-nem
2020. dec. 30. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!