Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottam, hogy megjelent egy...

Hallottam, hogy megjelent egy írás, hogy mi történik azzal, aki intenzívre kerül (nem kell bevinnie semmit, mert meztelenre vetkőztetik, katétert, pelenkát kap stb.), de nem találom. Linkelné valaki, aki olvasta?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 08:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Há megbolondultál? Nekem be tudsz szólógatni de az első írónak nem tudtál aki cinikusan leírta hogy mi lesz a betegekkel. De azóta eltávolítattam a moderátorral azt a hozzászólást!
2023. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Talán inkább elnézést kérnél...
2023. ápr. 2. 16:45
 13/19 A kérdező kommentje:
Milyen szó az a 'há'? És eltávolíTTattam!
2023. ápr. 2. 16:47
 14/19 A kérdező kommentje:
Helyesen: szólogatni! És a köv. szavak előtt vesszőt kellett volna tenned: de, aki, hogy.
2023. ápr. 2. 17:29
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

eltávolítattam

ezt írtam én

eltávolíTTattam

ezt írtad te.

Tanulj meg olvasni!

2023. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és a profilod felállítása után azt gondolom hogy te egy pszichopata vagy!
2023. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ha valakit arra kérsz, hogy távolítson el valamit és ezt az illető megteszi, akkor azt a valamit eltávolíttattad, vagyis 2-szer dupla t. Azért volt nagy betű, hogy tudd, mi a helytelen.

Rád is érvényes az alábbi:

"Soha ne próbálj kijavítani egy buta embert, mert gyűlölni fog érte. Ha egy bölcs embert javítasz ki, ő majd megköszöni." /Buce Lee/


Nem sért, hogy pszichatának tartasz :)

2023. ápr. 2. 20:41
 18/19 A kérdező kommentje:
Tessék, ki lehet javítani, mert pszicApatát írtam :)
2023. ápr. 2. 20:43
 19/19 A kérdező kommentje:
És a kérdést törlöm a saját kérdések közül, mert nekem ennyi bőven elég volt belőled - élvezkedj egyedül a továbbiakban.
2023. ápr. 3. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!