Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőverek/ ápolók mi a véleménye...

Nőverek/ ápolók mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, hogy olyanok is bekerülnek közétek akiknek nem kéne és egy kalap alá vesznek velük titeket?


Szóval közvetlen környezetemben is tudok példát mondani.

Pl. “Drága jó öreganyám” ápoló (volt/még most is) és édesanyámat folyamatosan bántalmazta fizikailag és lelkileg is, ugyanúgy mint engem kb 5 éves koromig, amikor is minden kapcsolatot megszakítottunk vele . ÉS ÁPOLÓ VOLT!! El sem merem képzelni, hogy akkor hogyan bánt a betegekkel.


De van olyan is aki mostohaanyaként eltiltotta az apát a saját lányától.


Vagy aki a beteg és családja hallatára hordja el mindennek a pl 15 éves lányt testsúlya miatt és röhög rajta, miközben a többiek csak hallgatják és furcsálloan néznek rá.


Persze mindenkinek van rossz napja amikor nem tud úgy hozzáállni másokhoz ahogy kellene, de a fent említett példák nem ilyenek.


Nem zavar titeket, hogy akár egy facebook posztban általánosítják pont azt az osztályt ahol dolgoztok? pedig te még a beledet is kidolgoztad és megtettél minden tőled telhetőt.


Ja és amúgy kitartás minden egészségügyi dolgozónak aki ezt olvassa, mert tudom, hogy rengeteg a buta ember aki konkrétan még egy köszönömöt se tud odaköpni neked. ❤️


Mielőtt betámadna valaki, hogy biztos azért írok ilyet mert egészségügyis vagyok. Nem, vendéglátós vagyok és innen tudom, hogy nagyon sok paraszt ember tud lenni akármilyen kedves is vagy hozzá az első pillanattól kezdve



2022. jan. 18. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit szóljunk? Nem tudunk mit tenni.

A legtöbb helyen orulnek hogy dolgozik valaki, nincs lehetőségük válogatni hogy csak a kedveset tartsák meg.

2022. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

elsővel egyetértek, az állami egészségügy nincs abban a helyzetben hogy válogasson a jelentkezők között. Ha normális bérek lennének és egy kirugott ápoló helyére rögtön jönne 2 akkor, legközelebb meggondolná hogy hogy beszéljen a beteggel. De amig 150-200 ezer ft a fizu és el kell viselni a bunkó orvosokat, betegeket, székletet vizeletet gennyet és hányást hozni vinni, napi szinten halottat ellátni és a haldoklásokat megélni, családi tragédiák szemtanuja lenni, terelgetni a demenseket, védekezni az agyatlan, fertőző alkoholistáktól és hajléktalanoktól addig nem lesz változás.

üdv egy nővér

2022. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2es, és a bunkó orvos ráadásul haza visz egy milliót vagy masfelet, mi meg a szaros 200 ezret.
2022. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2022. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!