Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Végeznek valahol bölcsességfog...

Végeznek valahol bölcsességfog műtétet altatásban?

Figyelt kérdés
A felső két bölcsességfogam már évekkel ezelőtt kinőtt és azokat gond nélkül ki is húzták. Az alsó kettő még nem jött elő, de az egyik szerintem most indult meg. A helyzet az, hogy ezek nem fognak kinőni, vagy ha ki is nőnek, nincs nekik semmi hely a számban, szóval elég sok gondot fognak okozni valószínűleg. Kiakarom szedetni, viszont elmondhatatlanul rettegek a műtéttől (ismétlem, ez nem foghúzás, hanem műtét) mind a kettőt kiszedetném egyszerre, de altatás nélkül képtelen vagyok bevállalni. Van ilyen hely ahol végeznek ilyet?

2022. jan. 19. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy csomo helyen csinalnak ilyet, mondjuk lehet hogy az allamiban pont nem, de maganfogorvosoknal tuti.


Google: "szajsebeszet altatasban"

2022. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szarul nőttek a bölcsességfogaim, de a műtét semmi volt. Utána volt rossz. Hamar kész is volt és tényleg annyira elérzéstelenítettek, hogy semmit sem éreztem. Viszont azt nem ajánlom hogy mindkét oldalon egyszerre szedesd ki, mert enni nem fogsz akkor tudni. Egyébként magánban csinálnak altatásban, de elég drága azért.
2022. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fáj második. Sok ismerősömnek szedték már ki, de ettől még fosok tőle😂. Köszi a válaszokat amúgy
2022. jan. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!