Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegeden, szájsebészeten...

Szegeden, szájsebészeten végeznek bölcsességfog eltávolítást altatásban a beteg kérésére? TB ellátás

Figyelt kérdés

Néhány éve kellett kihúzni az egyik bölcsességfogamat, de már az érzéstelenítő beadásakor elájultam a székben, a kb 5 perces foghúzás is szörnyű volt. Ez Gyulán történt, az orvos felajánlotta, hogy az osztályon elvégzik altatásban, ha máshogy nem tudják, de arra többet kell várni, így inkább túlestem rajta. Most a másik alsó bölcsességfogamat kell eltávolítani, ezt Szegeden csináltatnám mert azóta ideköltöztem. viszont ennek épphogy látszik a felszíne, valószínűleg nehezen lehetne eltávolítani. Magán rendelőben az altatás, éber szedáció nagyon drága. Ha a szájsebészeten TBre csináltatnám az eltávolítást, megcsinálják altatásban az én kérésemre?


Ha mégis magánrendelésen csináltatnám, akkor a háziorvos táppénzre ki tud írni?



2021. márc. 20. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megcsinaljak, ha ugy latjak az orvosok.

Viszont az időpontra sokat kell varni.

2021. márc. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
KIZARTNAK tartom, hogy tb-alapon, egy sztk-s szajsebeszeten bolcsessegfogat huzzanak (vagy mutsenek) ingyen es bermentve.
2021. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beutaloval miert ne csinalnak meg ingyen? Hidd el, huztak mar es ingyen volt. Itt a kerdes, hogy altatasban hajlandoak e elvegezni, illetve a covid miatt egyaltalan vallalnak e most ilyen muteteket.
2021. márc. 21. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Te ertettel felre. A huzas ingyen van.

Az Altatas NEM.

2021. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kapsz vmi boditot
2021. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!