Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek az esetről?

Mi a véleményetek az esetről?

Figyelt kérdés

[link]


Számomra megdöbbentő, hogy csak a harmadik kórházban kaptak megfelelő ellátást. Meg azért nem csináltak röntgent, mert nem volt senki, aki átkísérte volna őket a másik épületbe. Olyan, mintha az egészségügyisek elfelejtettek volna dolgozni. Nemrég még tapsikálni kellett nekik, gondolom, hogy akkor megszaladt az egó rendesen, azóta pedig dolgozni sem tudnak a nagy arcuktól. Fizeti a TB-t az ember, oszt ilyen ellátást kap cserébe. Én már akkor sem álltam ki tapsolni, átláttam a helyzetet, a legutolsó dolog lenne, hogy ezt tenném. Én magam pedig még kedves nővérrel nem igazán találkoztam, de ez már másik téma.



2022. jan. 19. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Orvos és nővérhiányról nem hallottál? Sok orvos és ápoló kilépett a rendszerből sajnos, és mivel hogy ez a helyzet van, sokukat meg áthelyezték. Osztályok is megszűntek. Az meg a lőtéri kutyát sem érdekli hogy te nem tapsikoltál. Akkor ne tapsikolj.
2022. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Lehet el kéne menni dolgozni kicsit az állami egészségügybe akkor lenne reális képed, hogy miért olyan amilyen.


Mintha nem is ebben az országában élnél.

2022. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2


Akkor én vagyok a hibás? Az igen. Gondolom, hogy most megsértődtetek, mert nem tapsikoltam, csak én ezt letojom. Minden hónapban levonják tőlem a tb-t, és ezért elvárom, hogy megfelelő színvonalú ellátásban részesüljek. Az engem nem érdekel, hogy ki mennyire leterhelt, mert itt emberek életéről van szó. Nehogy már valaki ezzel indokoljon, hogy ezért nem röntgenezik meg a másikat. Hol élünk? Értem én, hogy hogyan működik ez. Mikor az egészségügyis rokonával történik valami, egyből megy a susmus, hogyan lehet elintézni, hogy bekerüljön. Egyszer volt, hogy bent feküdtem én magam is, aztán hozta a nővér az anyját, oda akarta fektetni az ablak mellé, ahol én feküdtem már 2 napja, mer a mama oda akar feküdni, ott a jó neki. Lett is belőle kisebb veszekedés, kijelentettem, hogy vagy átteszik másik ágyra, vagy kidobom az ablakon éjszaka. Jól mutatja a szintet, hogy még betegként is a nővérrel kell veszekedni. Balkáni színvonal.

2022. jan. 19. 18:06
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj akkor magánszférába, én magánklinikára járok évek óta, be nem teszem a lábam állami kórházba. Mégis mit vársz, vörös szőnyeget és Hiltont? Az egészségügy haldoklik, nincs pénz, a kórházaknak milliárdos adósságuk van,az OEP is korlátozottan finanszíroz utólag beavatkozásokat, gyógyszereket. A főni meg nem ad pénzt az egészségügyre. Menj neki tapsikolni a karmelita kolostorba.
2022. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Baromira senki nem várt tapsikolást, senki nem kérte. Tapsikolás helyett pl. többre menne minden egészségügyi dolgozó a tisztességes fizetéssel meg a normális munkakörülményekkel. Kár, hogy éppen ezek hiányoznak.


2. "Minden hónapban levonják tőlem a tb-t, és ezért elvárom, hogy megfelelő színvonalú ellátásban részesüljek." Ezzel a Fideszhez menjél. Ugyanis nem tudom feltűnt-e (ezek szerint nyilván nem), már nem létezik társadalombiztosítás, ugyanis kitörölték az alaptörvényből. Nem egészségügyi járulékot szednek, hanem ADÓT, amit arra költenek, amire akarnak és cserébe nem kötelességük semmit sem biztosítani. Remélem rájuk szavazol most is, te nagyon okos.


3. "Az engem nem érdekel, hogy ki mennyire leterhelt". Hát, majd ha téged sem látnak el, mert nem tud egy ember 8 felé szakadni, akkor majd érdekelni fog. Nem azért nem dolgoznak, mert nincs kedvük, hanem pont, hogy annyi munkájuk van, hogy nem tudnak egyszerre 5 helyen lenni.

Majd amikor végre észreveszed, hogy egy kórházban egyetlen egy darab anesztes ügyel az ITO-ra, covid ITO-ra, szülészetre, traumtológiára és a sebészetre is, akkor majd megérted, hogy miért kell a törött bokáddal 5 órát várni az akut műtétedre...


4. Azon meg mégis mit csodálkozol, hogy ha valaki eü-ben dolgozik, legalább annyi előnyt kovácsol belőle, hogy a hozzátartózóit nem hagyja megdögleni? Minden szakmában így van ez, nem annyira marha meglepő.

2022. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Tessék:


[link]


11!!! orvos távozik a szülészeti osztályról a Péterfyből, és ez csak egy osztály! Elképzelheted mi van az egészségügyben, ez csak egy kis morzsa. Ennek is tapsikolhatsz.

2022. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Blablabla. Akkor tessenek kimenni tüntetni! Nem tetszik a rendszer? Hol vannak az emberek az utcáról? Na ugye! Nem érdekel engem a kuruzsló orvos, meg a kókler nővér mentegetése. Eszerint nektek minden megfelel így, ahogy van.
2022. jan. 19. 20:50
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
És te miért nem mész utcára, te nagyon értelmes? Te vered itt a nyálad, hogy nem tetszik. Be lehet kopogtatni a parlamentbe, hogy miért nem kapsz normális ellátást. Idióta.
2022. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én voltam kint, és nemcsak itt, hanem máshol is hangoztatom a véleményemet. De úgy látom, hogy neked sem tetszik. Voltál kint? Ugye. Én nem félek veled ellentétben, kis meghunyászkodó rabszolga.
2022. jan. 19. 20:59
 10/20 A kérdező kommentje:
Rossz lehet úgy dolgozni az egészségügyben, hogy a pénz is kevés, megbecsülés sincs.
2022. jan. 19. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!