Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor lehet működő covid vakcina?

Mikor lehet működő covid vakcina?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 23:25
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
30%
Így akarnak irányítani. Azért nem a vízbe vagy a kenyérbe rakják a csipszet, mert az ízéről rögtön felismernéd. Ha azt hiszed, hogy ironizálok, akkor el kéne gondolkodni, hogy ki hitette ezt el veled. És hogy kinek áll érdekében. A lényeg, hogy minden pont fordítva van, mint az átlagember gondolná, és ezzel most el is mondtam nektek a legnagyobb titkot. Remélem, nem hallgattatnak el érte.
2022. jan. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
52%

#11

Ezt a baromságot csak a hozzád hasonló hülyék hiszik el, amiket leírtál. Nekem személyesen vannak orvos ismerőseim, akik közül többen foglalkoztak víruskutatással és ilyen dolgokkal. Szóval sokkal jobban beleláttak ebbe, mint te. Erről ennyit. Engem az ilyen hülyeséggel, hogy chip van a tűbe, amin keresztül beadják az oltást.

2022. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
45%
Bármilyen hihetetlen, mindenkinek vannak orvos ismerősei.
2022. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
19%

#13

Ismerős vagy rokon?

A nővérem, az unokahúgom és a férje valamint a pasinak a nővére és a fia is orvos. A hölgy foglalkozott víruskutatással, vakcina fejlesztéssel.

2022. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 MDaniel98 ***** válasza:
97%
Ez attól függ kérdező, hogy te mit értesz működő alatt.
2022. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
50%
Ja értem, most már a fél családfa orvos. Ez alapján már neked is kijárna a diploma. Így teljesen jogosan osztasz itt virológiai tanácsokat.
2022. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
11%
A vakcinákban akkor is csipsz van. Bill Gates gyártotta le, de a kínaiak, a neonácik és a hungarobuddhisták is benne vannak nyakig. A 7 a legerősebb mágikus szám. Ezért a hetedik oltásban 7G csipsz lesz, és a reptiliánok azzal veszik majd át a hatalmat. (#11 voltam)
2022. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
68%

"#1/#3


Honnan veszed, hogy a második fázis teljesen kimaradt? Azt tudod-e, hogy lényegében az 1-2. fázist összevontan csináltatta meg szinte minden oltóanyag fejlesztő, ami meggyorsította kicsit az engedélyeztetést is?"


Tehát lányegében akkor elismerted, hogy az embereken kísérleteznek vele...

2022. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
18-as, a 2 bites agyaddal inkább menj aludni, holnap iskola
2022. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Na megcsillant az értelem is azt már látom, ha valaki csak provokálni tud válasz helyett. :D
2022. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!