Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor lehet működő covid vakcina?

Mikor lehet működő covid vakcina?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 23:25
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
0%
Erre az ordas baromságra hagyj ne reagáljunk már :D mintha egy csimpánz írta volna, annyi értelem szorult belé
2022. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Mi ez a királyi többes? Tudod normális ember kulturált vitát folytat, ez láthatóan nem megy számodra.
2022. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
25%

#17

Te mekkora idióta vagy, az megint bizonyítod. Bill Gades-nak semmi köze nincs semmihez. Ennek ellenkezőjét a hozzád hasonló barmokkal próbálta beetetni ezt, úgy látszik sikeresen. A vakcinákba NINCS chip, te barom.


#19

Még egyszer mondom. Ugyanazokat a fázisokat megcsinálták, amiket korábban. Az ütemet azzal gyorsították fel, hogy ezeket a fázisokat összevonták. De nem az embereken kísérleteznek.


#20

Bár nem tudom, hogy kire gondolsz, de én biztosan nem provokálni vagyok itt a kérdésnél.

2022. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Nem Rád gondoltam természetesen, 20-as voltam.
2022. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehet úgy összevonni a fázisokat hogy ha valami nincs kész? Niylván előbb elkészül az anyag, és azt kell tesztelni, hogy miként hat, de ha maga az anyag még fejlesztés alatt van tehát nem végleges akkor a tesztelésnek sincs sok értelme hisz az a lényeges, hogy maga a kséz termék, amit forgalomba akarnak hozni, az miként működik. Lehet a korábbi fejlesztései még teljesen másként viselkedtek és hatottak.
2022. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
0%
22-es,ostoba emberekkel nem célszerű leállni vitatkozni, ha te ezr a kulturálatlan szennyet annak nevezed :) Menj aludni, holnap iskola pupák
2022. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
91%
Jó, szerintem többet nem reagálok a tőled jövő kommentre, mert kb ilyen 5 éves szinten vagy, jelenteni jelentem, aztán ennyi elég, moderáció majd intézi ha úgy ítéli hogy nem vagy idevaló.
2022. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
46%

#24

Köszönöm! A #9, #11, #17, #21 esetében bizonyos értelemben igazad van.


#25

Egyszerű! A vakcina akkori állapota szerint készen állt. Az első és a második fázist összevontan vizsgálta a gyártó, hogy előbb lehessen engedélyeztetni az oltóanyagot.

2022. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
51%

#28

Nem tudom, hogy megint kire reagáltál. Azt viszont több esetben látom, hogy itt bizonyos idiotizmust hajtó kommentelők vannak, akik bedőlnek annak a hazugságnak, hogy a COVID elleni vakcinákban chip van.

Jómagam 71 évesen azért rendelkezek bizonyos tapasztalatokkal.

2022. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
0%
27-es, most aztan jól kivitáztad magad és a konteóidat is széoen kifejtetted, nem csak odaböfögted mindenhova. Oh wait...
2022. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!