Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor lehet működő covid vakcina?

Mikor lehet működő covid vakcina?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 23:25
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ezt megértem, hogy akkor készen állt. Igazából nekem az a része nem áll össze, - Megjegyzem, környezetemben én aztán senkinek sem tanácsolom és nem is ellenzem az oltás dolgot, mindenkinek saját döntése, nekem csak a véleményem - ,hogy most rendben megkapja az engedélyt vagy amit ilyenkor szokás, illetve nyilván van ennek is feltétele.


De akkor miért lesz ez, hogy először még hivatalosan kijelentik, hogy egy oltás, és mindenki rendben van. Jött ugye utána, hogy ismételni kell, erre még azt mondom, hogy oké, hisz ez van más oltásnál is így, max annyi a furcsa, hogy ezt már nem jelezték az első előtt.

De igazából ami most van már a harmadik és negyedik oltásokkal, ez valahogy legalábbis számomra elég erősen bizalmatlanságot okoz, ezért vagyok úgy a dologgal, hogy részemről várok, korlátozások nem érintenek alapvetően, illetve voltam is covidos.

2022. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, hogy megint kire reagáltál. Azt viszont több esetben látom, hogy itt bizonyos idiotizmust hajtó kommentelők vannak, akik bedőlnek annak a hazugságnak, hogy a COVID elleni vakcinákban chip van."


Ja csak arra az értékelés nélkülire, akire írtam, hogy nem is reagálok rá többet, azóta is írt egyet simán személyeskedik - megjegyzem a chipes komment nem is az enyém - jelentem aztán kész, fölösleges rá időt pazarolni.

2022. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Nekem csak az lenne a kérdésem, miért kell több oltás, ha chip van benne?
2022. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

#31

A jelenlegi oltásoknak a Veszélyhelyzeti engedélyezése van meg. Ez nem csak Magyarországon van így, hanem a világban mindenhol.


#32

Ebben van némi igazad.


#33

Jogos kérdés.

2022. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
0%
#33: Ez a trükk része. Ha te lennél a háttérhatalom, és csipszeket oltanál az emberekbe, nem azzal próbálnád palástolni, hogy ismétlőoltásokat adsz? De ha az ember átlát a duplacsavaron, akkor éppen ez buktatja le őket. A több csipsz különben se biorezonál egymással. (#11 voltam)
2022. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
52%
Nos ez az a szint amit már nem lehet eldönteni, hogy szórakozni próbál, vagyis trollkodni ahogy neten szokás mondani valaki, vagy téynleg komolyan gondolja mindezt. Mondjuk szerintem az utolsó verzió a rosszabb.
2022. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
67%

#35

Amiért még nem tettem megjegyzést. A chips az egy nasi, míg amire te gondolsz az a chip, ami teljesen más. Egyébként értsd már meg, hogy egyik sincs a vakcinákban.

2022. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
38%
#37: Aki azt hiszi, hogy a csipsz csak egy nasi, azt már rég megvezette a háttérhatalom. Az ilyen téveszméken már csak egy egyetemi szintű laposföldelmélet kurzus segíthet, de az is csak akkor, ha az alany kellően fogékony a belső hangra.
2022. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
49%
(#11 voltam)
2022. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%
Most már biztos, hogy csak szórakozik.
2022. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!