Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A 3. oltás után is jár 2...

A 3. oltás után is jár 2 fizetett szabadnap, vagy csak az első kettőnél volt így?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mit szívtál de nem járt érte eddig sem szabadnap.
2022. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Igen, de 3 nap jár.
2022. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

1# "Nem tudom mit szívtál"


Sokminden lehet...


Ha a főnök pasi és attól kapott a kérdező eddig két "oltást" és utánuk fizetett szabadnapokat, akkor joggal reméli a 3. "oltás" után is.

2022. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Bizonyos cégek akik beálltak az oltaspropaganda mögé, ott járt csak szabadnap. Bár nálunk volt olyan is aki 1-1 hétre esett ki mindkét oltás után.
2022. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elsö kettő után nem kértem, mert kutyabajom nem volt. Csak tartok tőle hogy meg fog viselni, és lázasan nem fogok 10 órát végigtalpalni. Nem kellett ehhez semmit szívni anno ez járt az első kettőnél sok ismerősömnek is. Attól hogy valakit lesz*patnak nem kell magára vennie a kérdést:D
2022. jan. 24. 12:23
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Köszi végre egy ember, aki felfogta a kérdést. Nálunk nem kötelező, csak lassan 1 éve kaptam a 2.-at.
2022. jan. 24. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem munkahelyenként eltérő ez. Én egy multinál vagyok, és nálunk már az első oltásnál se merült fel a szabadnap biztosítása, amit sajnálok, mert rendesen kiütött. A második nem, a harmadik viszont megint ledöntött. Máshol még a véradásért is adnak szabit.
2022. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Munkahelytől függ. Nálunk pl a 2.után utólag fél évvel járt 1 :)
2022. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap 3-at fuzettek.
2022. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!