Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok írni a háziorvosnak...

Hol tudok írni a háziorvosnak pl a gyógyszerem feliratása miatt?Igazából teljesen más miatt hívtam fel őket,majd rákérdeztem,de konkrétan másodjára sem értettem.Annyi esett le,hogy valami webes oldal,ahol meg kell keresni a rendelőt,ahová tartozok.

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Eeszt rendszerre gondoltak?
2022. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erodium?
2022. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eeszt-en nem találok olyan opciót,ahol rátudnék keresni a rendelöre,irni nekik.Vagy csak én vagyok h*lye hozzá
2022. febr. 1. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Van Erodium kártyád? (ami 500 forintba kerül, és van rajta egy QR kód meg egy ötjegyű kód).

Ha igen, akkor a [link] oldalon (vagy a qr kóddal) be tudsz lépni, és ott van ilyen opció.

Ha nincs ilyen kártyád vagy kódod, akkor legközelebb vegyél, most nem tudsz így ügyet intézni.

2022. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérd el az email címét. Nekem megadta.
2022. febr. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!