Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházba szállított szülőhöz...

Kórházba szállított szülőhöz be lehet menni oltás nélkül? Milyen esetben tagadhatják meg a látogatást?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 09:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kórháza váltogatja. Nekünk nem kellett kérelem, kérvény. Beengedtek, és más közeli családtagokat is.


10: Szerintem azért az is fura, hogy a feleségnek eszébe se jutott megkérdezni.

2022. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kell érvényes oltás és a főorvostól engedély is.
2022. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 árokpart ***** válasza:
Látom szóltak hozzá egészségügyi dolgozók is. Akkor azt kérdezném, hogy ehhez az óriási szemétséghez, bűncselekményhez miért asszisztáltok? Miért nem álltok fel és szólaltok meg az ország előtt?
2022. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit kellene felszólalni? Mindenki dolgozik a lehetőségeihez mérten.
2022. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Milyen bűncselekmény? Chippelés, gyíkemberek hatalomátvétele, a MAG-yarok vakcinával történő kiirtása, figyelemelterelés a politikai eseményekről?

Természetesen lefizettek minket és mi csak vitaminokat kaptunk.


Egyébként nem tudom mit kellene mondani, nyilván köt a titoktartás, de a Coviddal kapcsolatban ez nem is olyan lényeges, mert bárki aki befekszik, látja a helyzetet. Mondjuk hazudni azt lehet, hogy ő ott volt és mindenki oltott volt csak ő nem és direkt beleszúrták a rosszullétet. (?)

2022. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: Az a baj, hogy ha lefizettek is, azt azóta sem találom se a bankszámlámon meg sehol... De még azt a szros 21%-ot sem, mivel elvettek a pótlékainkból hogy véletlenül se kapjunk többet.

A vitamintól meg amit kaptam, teljesen felborult a hormonháztartásom, úgyhogy az enyémet benézték... Bár gyíkember még lehetek, az még nem voltam.

2022. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!