Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek be szedjem?...

Szerintetek be szedjem? Milyen eros hatasa van 5 mg Frontinnak? Egybol beszedal?

Figyelt kérdés
Az orvos felirt Frontinbol 1 mg tablettabol , es azt irta be a jasvaslatba , hogy szedjek be abbol 6 db ot , en nem merem , felek nagyon be fog szedalni, viszont eros depresszioim vannak azert irta fel , most szakitottam a baratnommel , es nagyon magam alatt vagyok,csak felek milyeneros lenne a hatasa ,meg durvan beszedalna..

2022. márc. 31. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Szia,


Korábbi masszív frontin függõ vagyok.

Javaslom,ehhez az "orvoshoz"ne menj vissza többé.

Segíteni szeretnék!

Szedtél már korábban frontint?

Ha nem,kizárólag 0,25 mg-ot vegyél be!Hatni fog!

2022. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
8 evig szedtem , melle ripedont ugyszint 8 evig , azt most leszedtek , volt olyan , h 0,5 mg at szedtem 3 evig, de nagyon beszedalt, szoval en is Frontin fuggo vagyok , en ugy gondolom , h nem jo az en kezeloorvosom.
2022. márc. 31. 22:53
 3/20 A kérdező kommentje:
Kerem olyan kommentelok szoljanak ide , aki nem trollkodni jonnek ide (kiveve az elso hozzaszolo), mert ha kell megtudom mutatni , h fel van irva a rahedli Frontin, en csupan annyit kerdeztem , h milyen hatasa lesz , egybol elnyom.. Nem hit kerdese , hanem teny.. Koszonom
2022. márc. 31. 22:56
 4/20 A kérdező kommentje:
2 es gyere privibe es megbeszeljuk..
2022. márc. 31. 22:57
 5/20 A kérdező kommentje:
2 es , ahogy az elozo hozzaszolasban is jeleztem 8 EVE szedem, emiatt ertelemszeruen nem kezdo adag..
2022. márc. 31. 22:58
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Szerintetek be szedjem?


Ne. A "beszedjem" egy szó.



Milyen eros hatasa van 5 mg Frontinnak?


Erősebb mint a 4 mg, de gyengébb mint a 6 mg.


Egybol beszedal?


Nem. Kell neki valamennyi idő, amíg felszívódik.

2022. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6 os koszonom :)
2022. márc. 31. 23:04
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Az semmi. Én pl 50 milligrammokat szedek hogy kiüssön. Ha a drogtól vagyok pont elvonásba 100-at is beszedek hogy tudjak aludni. 5 milligramm az kb semmi.
2022. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8-ez egyxbaromság 50 mg ???? Az 100 db. Lehet 102 - nél ott maradsz.
2022. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Köszi ismét a törlésért.


Na szóval, tegnap írtam egy tök normális választ, abban leírtam, hogy 5-6 mg elég soknak számít kezdő adagnak.


Nyilván a kérdező cseszett leírni, hogy ez nem kezdő adag nála.


Ezt meg nem tudom mire vélni... "volt olyan , h 0,5 mg at szedtem 3 evig,".


Akkor miért kérdezed, hogy 10x annyinak mi lesz a hatása?


Jó lenne, ha végre egy anonim fórumon nem játszanád a hülyegyereket és leírnád, hogy mikortól mennyit szedtél, leálltál-e vele, újrakezdted-e, stb.

2022. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!