Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez esetben időpontot kellene...

Ez esetben időpontot kellene foglalnom bőrgyógyászatra?

Figyelt kérdés

Ekcémás lett még a kézfejem 2 hónapja kb (gyakori kézmosástól)

Rendszeres plazmaadó vagyok, februárban elküldött az orvos, mert elég csúnya volt akkor a kézfejem, azt mondta, hogy addig nem adhatok plazmát amíg be nem gyógyult.

Április elején voltam bőrgyógyászaton, felírtak rá krémet, az 1 hónap alatt mire sorra kerültem szépen begyógyult, most a felírt krémekkel alig látszik már valami.

Ezután elmentem újra a plazmaközpontba, viszont egy másik orvos vizsgált és azt mondta, hogy menjek el, és kérdezzem meg a bőrgyógyászt, hogy így adhatok-e plazmát, mert van egy allergiás reakcióm az alkaromon valószínűleg a szappantól amit korábban használtam (kb 5 halvány pöttyről van szó összesen).

Ahhoz, hogy megkérdezzem őt, muszáj időpontot foglalnom?


2022. ápr. 21. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz vele telefonon beszélni, akkor igen.
2022. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell időpont, fel kell hívni az asszisztensét. Vagy bekell menni rendelés alatt, egy kérdésért nem fog senki megkövezni.
2022. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!