Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középiskola 2. osztályában...

Középiskola 2. osztályában valóban van iskolában záróvizsgálat és az miből áll, mit csinálnak, mint is jelent ez, miben tér el mint a sima orvosi vizsgálat? Pontosan mit jelent még az hogy tejes körű vizsgálat?

Figyelt kérdés
Vannak e kiskapuk,ha valamely vizsgálattal nem értünk egyet?
2010. szept. 16. 19:12
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Mert hallottam hogy valahol lehúzatták a lányokkal a bugyit is és ott feküdt tök meztelenül,amit azért kicsit túlzás már.Na ezen nagyon kiakadtam,azért ez durva.
2010. szept. 16. 19:36
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta liba,de majd egy választott nőgyógyászzal szeretném az ilyen vizsgálatokat idővel elvégeztetni,ez az ő szakterülete és nem az iskolán keresztül.Ez nem oda tartozik.
2010. szept. 16. 19:39
 13/30 anonim ***** válasza:
Ajh, de miért nem tudod úgy megoldani, hogy ha azt mondaná, hogy vetkőzz mesztelenre, azt mondanád neki, hogy "nem."? Mármint szerintem túlbonyolítod a dolgot nagyon ;D
2010. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, amit felülre irtam csak hülyülés volt, semmi olyan nincs, nem vetkőztetnek csak általános dolgok, amikor már vetkőzni kell arra ott a nőgyógyász/urulógus.. szóval nyugi nem kell tartani hogy 1 perverz orvos majd punciszaglászatot végez
2010. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen legendáknak felét hidd el. De ha mégis ilyen lenne, akkor megmondod, hogy nem húzod le és kész. Leráncigálni nem fogják rólad. Legyél harcias, de nem kell már előre hisztizni.
2010. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Szerintem azért mert kérdezek nem hisztizek még,csak tudni akarom hogy mi fordulhat elő,nem kell mindjárt leszólni.Ilyen bugyiba nézést meg a barátnőméknél is akartak csinálni,csak nem engedtek és elmondta mindennek a doki,pedig minden mást engedett.Szerintem azt hogy normálisan viselkedjenek az emberrel nem kérni kellene,hanem alapnak lenni.
2010. szept. 16. 19:46
 17/30 A kérdező kommentje:

Még annyit nem azt szokták mondani hogy vetkőzz le meztelenre,hanem be kell menni alsóneműben,ott levetetik a felsőd és a barátnőméknél úgy akarták csinálni,hogy félmeztelenül feküdjön fel az ágyra,majd húzza le a bugyiját is,és erről senki sem szólt nekik,vagy szüleiknek.Szóval nem hiszti ez.


Csak tudni akartam hogy biztos az hogy ha azt mondom hogy nem ezt nem szeretném hogy megcsinálják akkor biztos hogy megtehetem e.A mellvizsgálattal még nem is lenne nagy bajom,már ha lesz ilyen,ha normális orvost kapnánk és egyenként vizsgálnának meg bennünket,mert ott is az lenne a normális.

2010. szept. 16. 19:50
 18/30 A kérdező kommentje:
A 90%-osnak köszönöm a normális választ!
2010. szept. 16. 19:54
 19/30 anonim ***** válasza:
amit nem akarsz hogy csináljon megmondod hogy ne csinálja, úgytudom ezeket a vizsgálatokat háziorvossal is meglehet csináltatni.. egy biztos ha látod hogy nem bír magával vágd arcon és hagyd ott :D de én kötve hiszem hogy van ilyen h bugyibanézés, sőt szerintem még a mellnek se kell a közelébe menniük.. az a nőgyógyász dolga
2010. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Jaa, képzeld, az én barátnőmnek az osztálytársának az unokatestvérének az apjának a munkatársának a gyerekének az unokatesójának haverjának a háziorvosának a testvérének a volt pasijának az apjának a testvérének a ismerősének a fizikatanárának a gyerekének is le kellett vetkőznie mesztelenre a vizsgálatnál.
2010. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!