Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerülnek a fog...

Mennyibe kerülnek a fog implantátumok?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakinek van tapasztalata a témában mennyibe kerülne egy első metszőfog és egy oldalsó metszőfog implantátum? Az teljes összegre lennék kíváncsi. Ha tudtok ajánlani rendelőt azt megköszönöm. :D

2022. máj. 10. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Azt sem tudjuk, hogy hol élsz, és milyen fajta implantátumot szeretnél...
2022. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Amennyiben Budapesten keresel, akkor a Villányi Dent Fogászati Központot tudom ajánlani. Nekem fogat tömtek ott, párom szülei pedig mindenféle fogászati problémával eddig oda fordultak és nagyon meg vannak elégedve.

Felhívom a figyelmed, hogy az implantátumok elég borsos áron mennek ilyen helyeken, de nem éri meg spórolni rajtuk.


Anyukám olcsóbban szerette volna megúszni és végül a kettő implantátumból az egyiket el kellett távolítani a Villányiban, mert folyamatosan begyulladt, fájt. A másikkal pedig még mindig vannak néhai visszatérő problémák és nagyon fontolgatja mi legyen annak a sorsa.

2022. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyent szeretnék mivel nemtudom milyenek vannak, csak egy körülbelül egy összeget szeretnék megtudni, hogy tisztában legyek vele. Egyébként Szegedtől nem messze lenne a legjobb de ha Budapesten találok megbízható fogászatot elmegyek oda is ha kell. Nem szeretnék spórolni rajta sőt. 😁
2022. máj. 10. 12:37
 4/4 anonim válasza:
3-400 per darab, abban benne vsn a csavar es a fog is de ha csontot kell potolni, sajnos minimum egy szazast ra kell szamolni.
2022. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!