Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne a fogak...

Mennyibe kerülne a fogak megcsinálása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több évig elhanyagoltam a fogaimat, nem vagyok rá büszke, nem kérek a kioktatásból.

Nagyon sok fogamat kellett tömni, főleg fognyaknál.

A legnagyobb gond, hogy felül a 4 metszőfogam (2nagy-2kicsi) ronda, látszódik, és folyamatosan romlik tovább.

Ezek mindegyike szintén be lett tömve nyaknál teljesen, illetve a 2 középső hátul is be lett tömve,az oldalai is elvannak színeződve/halványodva, nagyon látszódik, hogy rosszak.

Azt kérdezném, hogy a fognyak tömés miatt lenne-e lehetőség koronára, vagy milyen módon tudnám megcsináltatni fogaim?

Válaszotok előre is köszönöm, kérésre esetleg tudok képet küldeni privát üzenetben.



2020. ápr. 14. 04:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, de lehetőség szerint ennek anyagi vonzatára is kíváncsi lennék. Köszönöm
2020. ápr. 14. 04:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy melyik fogaddal mit lehet csinálni csak fogorvos fogja megmondani. Egy korona 20 ezer vagy több, híd foganként ennyi. Implantátum 150 min. + rá a korona. Gyönyörűen meg tudják csinálni, de sok pénz kell hozzá.
2020. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha koronát szeretnél csináltatni, akkor a fognyak tömés nem lesz akadály. Minekután frontfogról beszélünk, ezért célszerű az esztétikusabb anyagok közül választani,és full kerámia vagy cirkonkoronát javasolnék. Ennek persze az ára is több, mint mondjuk egy fémkerámiának. Pontos összeget nem tudok mondani, változó az országban, nálunk egy cirkon ára 40ezer forint. A legminőségibb/drágább helyen sem gondolnám, hogy 50-60ezernél több lenne ugyanez.
2020. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!