Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik ha MRIn pánikroham...

Mi történik ha MRIn pánikrohamot kapok menet közben a gépben?

Figyelt kérdés

Úgy értem 45ezer ft egy ilyen vizsgálat és hónapok óta képtelen vagyok elmenni a klausztrofóbiám miatt.


Félek, hogy kitiltanának, mert szórakozok, viszont nagyon szeretném már elvégeztetni a vizsgálatot.


Azt tudom, hogy van ilyen pánik gomb, engem az érdekelne, hogy ilyenkor folytatódik a vizsgálat?



2022. máj. 24. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmi, látják ha pánikot kapsz de beszélhetsz orvossal és kapsz nyugtatót. De általában sikerül megnyugtatni ott a pácienseket ha már ismerik a körülményeket és a gépet. Ha nem sikerül max vissza kell menned még egyszer, de ez a vizsgálati eredmény a te érdeked is. Olyan nincs, hogy kitiltanak.
2022. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan állapotban vagy, lehet folytatni. Hogy meddig tolerálják a bepánikolást, az annak függvénye, hogy mennyi idő van 2 páciens között. Legrosszabb esetben ráfizetsz, hogy kiperkálod a vizsgálatot, de nem lesz elvégezve. De bajod nem tud esni!
2022. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Milyen szintű aa klausztrofóbiád? Nyitott MR nem lehet?
2022. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pont ez a bajom 2es. Hogy ez a tudat h még lehet h kikell fizetnem úgy h megse csinálják. Így még jobban stresszel.
2022. máj. 24. 17:20
 5/17 A kérdező kommentje:

3: volt nyitott MRIm kettő is, nem találnak semmi durvát. De szerintem az a baj h a nyitott nem olyan részletes.


Fél teslás csak, én meg 3 teslásat szeretnék most.

2022. máj. 24. 17:21
 6/17 anonim ***** válasza:

De mi bajod, amiért menni akarsz?

Amúgy legegyszerűbb, ha felhívod a rendelőt és megkerdezed mit javasolnak ilyen esetben.

2022. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem zárt MR-m volt és nagyon-nagyon közel álltam ahhoz, hogy megnyomjam a pánikgombot, de úgy voltam vele, hogy én ezt még egyszer biztos nem csinálom végig, így megpróbáltam kibírni.
2022. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
8 éve nyaki gerinc ideg becsipodesem van és lassan teljesen elmegy a hallásom tőle. Szeretnék műtétet, mert semmi se használ.
2022. máj. 24. 17:26
 9/17 A kérdező kommentje:
7: Nyitottban alig bírtam végig. Zártban szerintem még kevésbé menne. :(
2022. máj. 24. 17:27
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem előtte. Becsuktam a szemem mielőtt betoltak és végig ki sem nyitottam.

Így utólag azt mondom, nem volt vészes egyáltalán.

2022. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!