Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit hazudjak, ha a pszichológu...

Mit hazudjak, ha a pszichológushoz menet találkozok egy ismerőssel, akinek nem akarok erről beszélni, nem akarom, hogy tudja?

Figyelt kérdés
Kicsi az esély rá, hogy összefutok pont akkor valakivel, akit ismerek, de előfordulhat. Közeli családtagok tudják, hogy járok, viszont másoknak nem akarom elmondani, de félek hogy valami hülyeséget hazudok.

2022. máj. 5. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolni mész.
2022. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha talalkozol valakivel az utcan, miert kene egy szoval is emliteni neki vagy magyarazkodni, plane hazudni arrol hogy hova mesz?


"Szia bocs' most sietnem kell, de legkozelebb beulunk egy fagyira, jo?"

2022. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, máskor mindenkinek, akivel szembe találkozol, beszámolsz arról, hogy épp miért és hova mész?

Vagy nem értem, hogyan kerülne szóba. Nem hiszem, hogy bárki megkérdezné, hogy "csak nem épp pszichológushoz tartasz?"

2022. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legyünk kreatívak. Végeztem az orvosnál, utána várok a vonatra fél órát, és megjelenik egy volt osztálytárs, aki ugyanazzal a vonattal megy. Ilyenkor az ember kérdez olyanokat, hogy "Mi a helyzet? ", "Merre voltál?", stb... Vannak akik kotnyelesek, részletekbe is belemennek.
2022. máj. 6. 06:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kotnyelessel nem is beszélgetek, neki kínos, ha faggatózik, nem nekem. "Miért akarod tudni?"
2022. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"dolgom volt"


Ne hazudj, csak ne válaszolj.

2022. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz kényszeresen megfelelni az első járókelőnek is?
2022. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!