Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fog fájni az ha...

Mennyire fog fájni az ha vakbél gyulladásom és az orvos meg nyomkodja a hasam ?

Figyelt kérdés
nagy valoszinüséggel vakbél gyulladásom van azt mondta a családi orvos ma de holnap megyek be a korházba vizsgálatokra és ahogy hallottam ilyenkor az orvos nyomkodja a beteg hasát.

2022. máj. 24. 22:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel kezdett iszonyatosan fajni ,egesz nap hanytam ,a fajdalomtol mozogni se birok, jobb oldalt faj kegyet lenul, lazam is volt reggel 38,9 most mar csak 37,8. valahogy ugy erzem hogy jobb oldalt a kis medencenel faj de faj a koldokom felett is.
2022. máj. 24. 22:42
 2/11 A kérdező kommentje:
addig is SOS segitsen valaki mert bele halok ebbe a kegyetlen fajdalomba
2022. máj. 24. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mégis hogyan segítsünk?

Amúgy baromira nem értem a háziorvosod, vakbél gyulladással nem játszunk, holnapig akár perforálódhat is.

Ha ilyen szarul vagy, hívj egy mentőt. Vagy legalább az ügyeletes orvost, és ha megvizsgált valószínűleg ő fogja kérni a mentőt.

2022. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

fel hivtam a hazi orvost el mondtam es azt mondta hogy lehet vakbel ezert holnaap menjek be a korhazba, de ma hatha pihenessel es gyogyszerrel el mulik mert lehet virus is.


de ki hivtam az ugyeleztes orvost mert ez nem mehet igy tovabb, már nem birom igy tovabb.

2022. máj. 24. 23:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

Majd írd meg mi volt.

Jobbulást.

2022. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azért ez sem mindennapi, hogy ez a gyanú felmerül, mégis holnap menj be valahová... Egyrészt mentőt ő is küldhetett volna hozzád, másrészt ilyenkor nem igazán van opció, nem halasztható.
2022. máj. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos telefonban mondta ezt a diagnózist? Meg se vizsgált (=hasnyomkodás)? Amúgy appendicitis gyanúval nem várunk holnapig, sürgősségi állapot.
2022. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7

igen telefonban mondta , de mondta hogy ez lehet mas is es holnap menjek be a korhazba

2022. máj. 25. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Ügyeletes orvos mit mondott?
2022. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

az ugyeletes orvos ki jott meg nyomkodta a hasam es mar hivta is a mentot.

mar meg vagyok mutve, es azt mondta az orvos aki mutott hogy ha egy oraval kesobb viittek volna be akkor addigra mar perforalodott volna

2022. máj. 26. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!