Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Férfiként magamból kitudom...

Férfiként magamból kitudom venni a katétert?

Figyelt kérdés
Két vége van, nem jön ki.
2022. jún. 1. 14:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szép lassan húzd ki, nem szabad rántani. És ne felejts el rászorítani utánna. Sok sikert!
2022. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kateteres kérdező időnként újra és újra felbukkan itt.

És mindig azt hiszi hogy okosabb az összes eü dolgozónál együttvéve, közben meg kB 2 agysejtje van.


11, gratulálok hogy paraszt voltál azokkal az emberekkel akik segítettek rajtad.

2022. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Paraszt voltam azokkal akik hazudnak, mert lusták eleget tenni a kérésnek!


Vendéglátásba vendég az első, egészségügybe a beteg legyen az első!


Az alárendelést, föléhelyezkedést el kéne felejteni!

2022. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem lusták, csak egy sürgősségin van fontosabb dolog is mint babusgatni az idiótát aki nem tudja hogy melegben inni és enni is kell és hogy inni sokkal többet mint egyébként.

Ezer egy munkahely van ahol nincs klíma, de persze biztos az volt a hibás, nem te.

Csak nem értem velem ez miért nem fordult még elő soha úgy hogy én is 35 fokban klíma nélkül dolgozok.


Sok a felesleges de kötelező papirmunka az eüben, ott a protokoll is hogy a nővérke nem engedhet el ameg az orvos azt nem mondja stb.

Úgyhogy de, paraszt voltál. De hát ezt a hozzád hasonló ki ha én nem embereknek lehet magyarázni..

Aztán nehogy segítséget kérj ezektől a lusta emberektől ha megint bajod lesz.

2022. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Pont azért távoztam volna!


Nem kell tovább babusgatni, a hordágyat is átadtam volna a folyosón, de a telefonnyomkodás fontosabb volt a kuckóba.


Minek tart ott egész éjszaka, ha távoznék saját felelősségre?


A sok "protokoll", miatt haltak meg annyian a lélegeztetőgépeken is!


A tisztításuk alatti "lélegeztetésre", nameg a táplálásra nincs protokoll!


Leszedálva lekábíva, amíg a gépet pucolják szerinted?

(nem kapsz cseregépet!) 25 éves majdhogynem kollégám, is így lett "spenót", agyilag decemberbe temettük.

2022. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Intubálva vagy (nem extubálnak, maradsz bótításba), a gépet lekötik rólad két hét után amikor is jöna tisztítási periódus, aztán odaállnak egy ballonnal és nyomkodják neked amíg pucolják a gépet.


Ez a protokoll!


Minden második meghal, és ezt elmondják szóban amikor aláírod a beleegyező nyilatkozatot, hogy lélegeztető gépre kerülsz!

2022. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz valamihez legalább ne okoskodj hogy jobban tudod mert csak magadat jaratod le. Biztosan van olyan dolog amihez értesz, foglalkozz azzal.
2022. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azzal szerettem volna, azért mentem vissza az éjszakai műszakba, miután kiharcoltam a branül eltávolítást... Malmoztam volna ott reggelig amíg a doki kialussza magát? Hagyjál már!
2022. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Gyerekek, a kérdező én vagyok csak valaki a helyembe jött kommentelni!!
2022. jún. 3. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!