Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha anyukám elkísér a fogorvosh...

Ha anyukám elkísér a fogorvoshoz 34 éves férfiként az nagyon ciki lesz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nem, a fogorvostól mindenki fosik.
2018. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan.
2018. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én se szeretek fogorvoshoz járni, sőt, szerintem senki, de attól még felnőtt ember vagy, meg tudod te egyedül is oldani. De ha megnyugtat anyukád, hát hajrá! :)
2018. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem volt egy tobb kezelesbol allo sztorim fogorvosnal. Tudni kell rolam, hogy eleg regota thaiboxolok szival birom a fajdalmat.. Na de a fogorvos az mas teszta, szoval baratnom mindig elkisert es szoritottam a kezet a varoban.


Fogorvosom meselte hogy volt olyan akit miutan behivtak, nem ment be es ott remegett a varoban..


Szoval legy buszke hogy te is elmesz, mig sokan masok odaig se jutnak el.


Amugy en mar nem felek. Egy jo fogorvos csodakra kepes.

2018. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy ciki, sőt, velem volt olyan hogy fogtömés után konkrétan üvöltöttem a fájdalomtól és csak sírni tudtam (később gyökérkezelve is lett a fog, elég szuvas volt már gondolom amiatt volt a fájdalom ,a fogorvos szerint néha megesik) na most ha én egyedül megyek mégis hogy jutottam volna haza? Akár vezetni akár elmenni a buszig, végigülni, hazasétálni miközben a kussban maradás is kihívás volt így meg 15 perc alatt hazarobogtunk és benyomtam 2 cataflamot.


Szóval nyugodj meg, nem ciki, ha kérdezik kísérő ha nem tudnál egyedül hazamenni.

2018. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Alakulhat úgy, hogy a szülők meglátogatják a 200 km-re lakó gyereküket (vagy fordítva) és egész napra közös programokat rendeznek, mindehová együtt mennek (várárolni, shoppingolni, stb.). Közben ha van időpontja a fogorvoshoz, evidens, hogy oda is elkíséri, aztán mennek tovább. Ebben nincs semmi fura.
2018. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha a fogorvos a szeretője...
2018. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Topor G ***** válasza:
Nem annyira, engem pl. apósom vitt a szájsebészhez autóval. Volt esélye ugyanis, hogy a bölcsességfog-műtétem után nem tudok biztonságosan hazavezetni. De őszintén: megnyugtatott a jelenléte.
2018. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
10%
Ciki? Ez egy szégyen a számodra, hogy 34éves létedre még mindig nem vagy önálló! Kivéve, ha szellemi sérült vagy, mert akkor jó ha mennek veled. Egy igazi férfi nem támaszkodik a szüleire, de erre nagyon kevesek képesek! Sok "férfi" nem tudja megteremteni a saját életszínvonalát, anélkül hogy kérne otthon. Az ilyenek, hogy akarnak saját családot???
2018. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
88%
Fogaszaton dolgozok. Nem ciki ha elkísér, de ha ő beszél helyetted és tőle várod el hogy intézkedjen, meg kitöltse a kartonodat stb. az már szánalmas.
2018. okt. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!