Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik vastagbél tükrözésre...

Akik vastagbél tükrözésre mentek, nem féltek, hogy találnak daganatot?

Figyelt kérdés
Elég rossz lehet, ha felkiált az orvos hogy gáz van, vagy ha ezzel keltenek altatás után...
2022. jún. 12. 20:41
 1/7 Z003 ***** válasza:
100%
Szóval akkor érdemes inkább meghalni egy végstádiumú rákban, mint esélyt adni egy korai felfedezésnek és elkapni egy korai fázisban ami még sokkal jobb eséllyel gyógyítható?
2022. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden vizsgálatnál félek, hogy mit állapit meg az orvos? Miért pont ennél ne félnék!!!!
2022. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek VAN daganata, akkor csak jó, ha észreveszik. Attól, hogy nem mégy el a vizsgálatra, ott van, nem attól lesz, hogy tükröztek!
2022. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem féltem.. és az orvos se fog közben felkiáltani. Általában nem így közlik a beteggel a diagnózist.
2022. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a vizsgálattól jobban félek, szörnyű
2022. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban. Egyébként pedig nem kiált fel az orvos ha talál valamit. Visszavezeti a kamerát, beletesz egy hosszú csipeszes derótot és nyugiba szövetmintát vesz. Nem ordibál hogy hujujj mit talált és daganatos vagy.
2022. aug. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát én nem ezt hallottam....főleg ha altatásból keltenek fel


egyébként meg egy csomó orvosnak ez rutin téma, nem fog kertelni az eredménnyel

2022. aug. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!