Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbél tükrözésre kell...

Vastagbél tükrözésre kell mennem de senki nincs aki elkísérne, pedig kötelező a kísérő, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Kórházban lesz, nem értem ott miért nincs senki aki tudna rám figyelni utánna...
2022. jan. 3. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
nem lehet minden beteg mellé nővért állítani, márpedig a bódított ember összevissza mászkál, elesik, nyeklik-nyaklik, tiszta hlye pár órán keresztül, ha elindulsz, és baleset ér, a kórház nem akar kártérítést fizetni.
2022. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mondd azt, hogy van kísérőd, és kész. Székben kitolnak egy kórterembe, ahol kialszod a bódulatot, csak akkor indulj el haza, 1-2 óra múlva, mikor már nem szédülsz.
2022. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj ilyenre. Ertelmetlen.
2022. jan. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3as, honnan tudod? És ha olyan baja van? Egy kezdődő daganat, ami egy műtéttel akár megoldható? Ha nem megy időben áttétessé is válhat, nem poénból megy az ember ilyesmire!
2022. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Pár éve voltam és nem kellett kísérő, annyit mondtak, hogy ne én vezessek haza. Odamentem és értem jöttek, ha nem lett volna aki értem jön akkor hazataxizok és ennyi.
2022. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Amugymeg te kertel boditast, akkor gondoskodj a sajat kiserodrol is.


En nem kertem boditast, nagyfiu vagyok, a vizsgalotot is kibirtam, sot kozlekedni is tudok egyedul…

2022. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd a portás felkísér.
2022. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éppen nekem is mennem kellene polipok miatt kontrollra és asszem lelkileg is fel vagyok készülve. A probléma inkább ez a hülye kovid, mert negatív tesztet is kérnek vagy oltási igazolást ami nekem egyik sincs és azóta bármi lehet mikor utoljára nézték. Úgy tudom nem kell kisérő, szerintem felesleges mert vizsgálat után átkerülsz ahol hamar öltözhetsz és mehetsz is. Nekem egy darabig még ülnöm kellett a WC-n mert nem bírtam rendesen kiegyenesedni a puffadás miatt.
2022. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!