Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért érzem magam kellemetlenü...

Miért érzem magam kellemetlenül ez miatt?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt egy műtétem. Helyi érzéstelenítéssel végezték. Fájdalmat nem éreztem, de bizonyos dolgokat igen, illetve mindent hallottam. Egy idő után kezdtem magam rosszul érezni, ezt az operáló orvos és a műtős személyzet is észrevette. Másnap kötözéskor ugyanúgy rosszul lettem. Mindkét alkalommal nagyon rendesek voltak, de én mégis kellemetlenül érzem magam. Tudom, hogy ez a kórházban mindennapos, de engem valahogy mégis zavar. Sosem voltam még rosszul se vérvételen, se vizsgálaton. Viszont ez volt az első műtétem. Tudom, hogy az orvos már régen elfelejtette, de én mégis olyan kellemetlenül érzem magam, amikor mennem kell kontrollra, mert eszembe jut, ahogyan próbálnak segíteni rajtam. Harmincas férfi vagyok. Tudom, ez az én hülyeségem és nem kellene vele foglalkoznom.
2022. jún. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel tényleg nem kellene foglalkoznod.
2022. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene ezt ennyire komolyan venned. Én például rosszul leszek a vér látványától. Illetve ez nem teljesen igaz, mert a másé nem zavar, ha pl valaki elvágja a kezét vagy ilyesmi, azt gond nélkül el is látom. Viszont abban a percben, ahogy meglátom a saját vérem, kezdenek egyre távolibbnak tűnni a hangok, majd elhomályosul a kép. :D Gondolhatod, milyen élmény így minden vérvétel. :D
2022. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2!


Nálam ez pont fordítva van :D

2022. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vért nem láttam, mert el volt takarva, de az nem is zavar. Fél évente járok vérvételre. Először semmi gond nem volt, de ahogy éreztem, hogy "matatnak" bennem, illetve a hallottam a hangokat, egyre jobban melegem lett, elkezdtem izzadni. Rendesen be voltam takarva, a kezeim leszorítva. Utána már csak karikákat láttam, a következő pillanat amire emlékszem, hogy arról beszélnek, mennyire elfehéredtem, illetve kérdezik, hogy vagyok, mit érzek. Na meg megbillentették a fejem felé a műtőasztalt. Tényleg egy rossz szavam se lehet, viccesre vették a dolgot, próbálták elterelni a figyelmemet a műtét befejezésig. Utána is vagy még 10 percig szórakoztattak, hogy fel merjenek ültetni, hogy vissza tudjanak vinni a szobába. Az első átkötözéskor ugyanez volt, úgy kísértek vissza, hogy össze ne essek össze a folyosón. Olyan elesettnek éreztem magam. Tudod, hogy ez ott mindennapos, próbálok nem foglalkozni vele, de mindig eszembe jut. Remélem az idő megoldja a gondot.
2022. jún. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!