Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig nagyon kellemetlenul...

Mindig nagyon kellemetlenul erzem magam, mikor kiváltom a Snri-t, Szerintetek nem itélnek meg/el emiatt? Néha meglepődést látok a gyógyszerész arcán.

Figyelt kérdés

Pesten lakom, szoval nem az, hogy egy kis falu, de mindig szornyen erzem magam, hiaba csak egy morzsanyit szedek kb.

az erzesem, h fiatal lanytol nem ezt varnak, vagy nem tudom....


2020. jan. 28. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, rám is szoktak furán nézni, mikor kiváltom. De ne foglalkozz vele. Nyilván nem azért szeded, mert nincs jobb dolgod, hanem mert szükséged van rá. A gyógyszerész törődjön a saját életével.
2020. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyszer nélkül nincs megoldás???
2020. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa dolog ez. Egy barátnőmmel ugyanabba a 2-3 a gyógyszertárba járunk Budapesten effajta gyógyszereket kiváltani. Ő mindig úgy érzi, hogy furcsán néznek rá, én mindig úgy, hogy abszolút nem. Lehet, hogy ilyenkor csak belelátjuk a helyzetbe, amit tudat alatt előre feltételezünk. Persze az is lehet, hogy tényleg egyikünkre furcsán néznek, másikunkra meg nem. Lehet, hogy rajtam jobban meglátszik a dolog, és emiatt nem lepődnek meg. Vagy az én gyógyszerem ritkább és nem tudják rögtön, mikor adom oda a receptet, hogy milyen gyógyszer az. De az is lehet, hogy nem a gyógyszert kiváltó személyre néznek furcsán vagy meglepődötten, hanem beléjük nyilall, hogy "hűű, vajon lesz-e raktáron??" :)
2020. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt a pénztárban egy nagyon bunkó nő utána meglátta hogy ssri gyógyszert váltok ki rögtön kedves lett :D de általában senkit se érdekel hogy én milyen gyógyszert veszek. Szerintem csak bemeséled magadnak ha tudnád egy nap hány pszichiátriai gyógyszert adnak el meglepődnél.
2020. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Köszi szépen, hogy írtatok!

Nem tudom... lehet mivel félek ettől, kb ok nélkül is ezt érzem.

2020. febr. 1. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!