Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen zombinak érzem...

Teljesen zombinak érzem magam, és semmiképp sem akar elmúlni, nagyon kellemetlen, tapasztaltatok ilyet? Nem, ez nem sima fáradtság, amit az ember kialszik.

Figyelt kérdés
Úgy értem tényleg olyan vagyok lassan hetek óta, mint egy élőhalott. Volt most vasárnaphoz két hétre egy pánikrohamom, utána még elég sokáig fejfájás kínzott, és bár ezek elmúltak, azóta teljesen zombi lettem. Máskor is voltam így napokat, de nem ennyire sokáig. Kómás vagyok, nem tudok koncentrálni, minden olyan furcsán távoli, a semmiből hirtelen álmosodom el és alszom el, pár óra után felébredek, aztán pár óra ébrenlét után visszaalszom, nem tudok dolgozni még itthon se, mert nem érzek sok erőt. Ha megéhezem, szinte pár falat után jóllakok, és még az evés is borzasztóan kimerít. Testileg-lelkileg és szellemileg is teljesen lemerültem. Utcára is utálok már menni, mert úgy nézek ki, mint aki be van állva...

2020. jún. 5. 19:52
 1/2 anonim válasza:
Ugyan ez. Kitartast.
2020. jún. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is!
2020. jún. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!