Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak a nővérek előtt tudnám...

Csak a nővérek előtt tudnám átadni az orvosomnak a hálapénzt. Megtegyem, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Azt mondják h a lényeg, hogy orvos ne legyen bennt, nővér előtt még átadhatom. Szerintetek?
2010. szept. 19. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

adhatod, én adtam úgy is, csak így suttyomba átnyújtottam aztán ő meg suttyomba zsebreerakta, aszonta kösz :/

de a nővér látta végülis, hát de ha nem vagy egy bank, megértheti, hogy nem adhatsz mindenkinek :)

2010. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd meg, én sem zavartattam magamat.
2010. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagytok komplettek!Ha már hálapénzt adtok az orvosnak azért mert ő jelen van és semmit nem csinál míg a nővér kihajtja a belét!Azt a pénzt jobban megérdemlik nővérek,vagy a főnővér aki foglalkozik is tényleg a beteggel!

Az orvosok amúgy is jól keresnek,ők csak a külföldi átlagot nézik és nem az itthonit.Meg hát mindenki hála pénzel tömi a zsebüket akkor miért is sírnak hogy kevés a fizu?Ha utólag kell fizetni hálapénzt(mert valahol kell),akkor egy centet se!Orvosi rendelésere érdemes diktafonnal mászkálni!

Közben bocs hogy elkanyarodtam a témától:szerintem nyugodtan add oda a pénzt az orvosnak a nővérek elött(ha ő akarja úgy is osztozik de ezt kétlem)legalább lesznek tanúk :)

Ha tegyük fel hogy olyan orvosról van szó aki meg is érdemli(ritka kevés az ilyen) akkor boríték és óvatosan oda kell csúsztatni hogy ne lássák mások.

2012. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!