Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha szó nélkül itt hagyom a...

Ha szó nélkül itt hagyom a sürgősségit az baj? Keresni fognak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ott dolgozol e,vagy beteg vagy ott
2022. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És attól is függ, hogy ki kísért be? Ha vittek "muszálykabátban" (kényszerzubbony) vagy a yard "pórázon" akkor igen, keresni fognak.

Ha önként mentél és meguntad a "sürgősségi" akár 5 órás várakozást, nem fognak keresni, manapság egyéni szocproblém ha valaki lepattan egy eü. intézményből.

2022. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meguntam a várakozást,semmi értelme nincs.

Beküldtek az sztkbol,de meg se vizsgálnak stb..

Nekem semmi gondom nincs a varakozassal,ha meg is vizsgálnának.

2022. jún. 22. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Menj haza pár órára, aztán vissza, addigra már biztosan sorra kerültél volna, és akkor mondd azt, hogy lehet, hogy pont akkor hívtak, amikor WC-n voltál itt tojni, de most már mindegy, mehetünk a vizsgálatra akkor.
2022. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Igen, tudom, undorító az egész EÜ sürgősségi. Van aki egy éjszakát végigvár. Egy kolléga reggelig várt mire sorra került és még az orvos cseszekedett, hogy megvárhatta volna a normál rendelési időt!

Azért ha épp elvéreznél, szerintem ellátnának azonnal.

2022. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nah nagy volt a szám 🤣

Felvették osztályra,reggel műtenek

2022. jún. 23. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!