Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kéz MRI vizsgálat tapasztalatok?

Kéz MRI vizsgálat tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem soká megyek MRI-re a jobb kezemmel(csukló).

Valakinek vannak hasonló tapasztalatai? Mire számítsak?



2022. jún. 25. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétabban mi érdekel?

Kezed nyújtva fejed felett, ráraknak egy búrát, párnákkal kitámasztják, hogy kényelmesebb legyen, betolnak egy nagy csőbe, nem szabad mozogni, kb. 15 perc, ha nem kell kontrasztanyag. Ha valami nem stimmel, valamelyik lábad fel kell emelni és bemennek hozzád.

2022. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és hason fekve.
2022. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajka csont sérült?
2022. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Orsó csontom törtem 2 hónapja azóta egy dudor van ott, ultrahangon voltam, azt mondták lehet ínhüvelygyulladás,vagy nem tudják mi ezért kell az MRI

2022. jún. 27. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a csuklómnál egy duzzanat miatt volt, szerencsére semmi komoly.
2022. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem semmit nem mutatott ki az MRI megyek megint ultrahangra
2022. jún. 29. 10:21
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azért írom ezt ide mert akik már egyszer segítettek a válaszukkal lehet megint tudnak.

Igazából részben meg van a "diagnózis", az un. radiális idegem sérült. Mivel mint kiderült a trauma előtt is fent álló kéz fájdalmak/problémák ehhez voltak köthetőek. Megyek még egy MRI-re mivel nem a traumától függő dologról van szó.

Mire számíthatok, radiális idegsérülése volt már valakinek? Hogy kezelik?

Valamit a fájdalommal addig is lehet tenni? Egyre rosszabb

2022. júl. 11. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!