Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol kaphatok segítséget azzal...

Hol kaphatok segítséget azzal kapcsolatban ha valamilyen chipet ültettek belém?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy a tudtom és hozzájárulásom nélkül valamilyen chipet ültettek belém!

A háziorvos nem hajlandó segíteni, hogy kiderítsem hol van bennem és miért, pénzem pedig nincs arra hogy magán klinikára menjek.

Hova fordulhatnék segítségért?



2022. júl. 7. 19:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/229 A kérdező kommentje:
10: miből gondolod?
2022. júl. 7. 21:21
 12/229 anonim ***** válasza:
88%

"És mégis mikor és kik ültették beléd?" erre azt írod, hogy "3: sajnos nem tudom, ezt is szeretném kideríteni."


Valami tipped csak van, hogy miért gondolod ezt. Mert amíg ez nincs meg nem tudjuk azt se, hogyan lehetne benned megtalálni. Valami történt ahol beültethették beléd. Meg arra is kéne tipped lenni, hogy mikor.

2022. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/229 A kérdező kommentje:

12: volt 2 műtétem 1.5 és 2 éve, úgy gondolom hogy a második műtétkor rakták belém, csak ez az egyetlen amire gondolni tudok. Műtét után másik kórházba kerültem, ott ébredtem fel.


Háziorvostól csak néhány röntgenre szerettem volna beutalót, esetleg CT, ami feltételezem kimutatná.


MRI a mágnes miatt nem jöhetne szóba.

2022. júl. 7. 22:28
 14/229 anonim ***** válasza:
100%

13 egyszerűen mérhetetlenül hülye vagy .

Mindenki ezt írja .

Fogadd el végre .

És menj pszichiáterhez minél előbb

2022. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/229 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt kiscreenelem és küldöm a Tibi atyának. Vicc. Komolyan.

És te ezt tényleg komolyan is kérdezed 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

2022. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/229 anonim ***** válasza:
100%

15 : fél órája röhögök és küldöm minden havernak a screent😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂

Egyik ugyanezt írta,hogy elküldi neki,micsoda mém lenne belőle 😂😂😂

2022. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/229 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az arculatom.

Köszönöm,hogy külön kiemeltél engem.

2022. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/229 anonim ***** válasza:
100%

TB-re ingyen van a pszichiátriai gondozó!


Hiába nincs betegségtudatod (ezzel kapcsolatosan), ez bizony mentális betegség, üldözési mánia. Menj el, kapsz rá megfelelő kezelést.

2022. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/229 A kérdező kommentje:

13: köszönöm, de a személyeskedés nem segít.


18: köszönöm hogy érdemben próbálsz segíteni!

Értem amit írsz, felfogom hogy miért gondolhatják mások hogy zakkant vagyok. Viszont nem érem, hogy miért ne lehetne igazam? Miért gondolod, hogy ez mentális betegség, és mi a bizonyíték arra, hogy nem raktak belém semmit? Amiért mindenki úgy gondolja hogy bennük nincs semmi, az nem jelenti azt hogy nincs is!

Nem mondom hogy minden második ember így járt mint én, de ha velem megtörtént akkor mással is.

2022. júl. 8. 10:53
 20/229 anonim ***** válasza:
32%

19: csak próbálj logikusan gondolkodni...


Miféle háttérhatalom akarna beléd bármit ültetni?? Hány orvost, egészségügyi személyzetet kéne lefizetniük, hogy a Hippokráteszi esküjüket megszegve illegális dolgokat végezzenek el rajtad???


Továbbra is állítom, hogy nettó paranoia.

2022. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!